Wake-Up: Game-winner Matthewsa, 3. z rzędu wygrana Mavs. Porażka Rockets w Miami

11
fot. League Pass
fot. League Pass

Tylko pięć meczów rozegrano minionej nocy, ale sporo działo się poza parkietami.

Najważniejszą informacją nocy jest niestety operacja Chrisa Paula, której musi się poddać na kontuzjowanym kciuku. Z tego powodu może opuścić nawet dwa miesiące, co oczywiście jest ogromną stratą dla Clippers. Dobre chociaż to, że za długo nie powinni grać bez dwójki swoich gwiazdorów, ponieważ Blake Giffin jest coraz bliżej powrotu. Możliwe, że już w przyszłym tygodniu zobaczymy go na parkiecie. Bardzo istotne w tej sytuacji jest również to, że Clippers mają dużą przewagę nad ósmymi Blazers, dlatego nawet seria kilku porażek nie zagrozi ich pozycji w najlepszej siódemce Zachodu.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułGorący Ekspres: LeBron James vs Draymond Green, część kolejna
Następny artykułFlesz: Thibodeau gubi się w Minnesocie, Hoiberg próbuje zostać trenerem Bulls

11 KOMENTARZE

    • W zaistniałej sytuacji jest duża szansa, że OKC i Clippers zajmą miejsca 6-7, co wróży Houston i San Antonio ciężkie meczapy w I rundzie, które różnie mogą się zakończyć… tymczasem Warriors będą mieć autostradę do finałów konferencji – najpierw jakieś ogórki z 8 miejsca, a potem ktoś z pary Jazz-Grizz, które to drużyny są więcej niż solidne, ale jednak realnie nie są w stanie zagrozić Golden State w serii do 4 wygranych.

      0
  1. Normalnie jak co roku – ten miesiąc gramy bez Blejka, a następny bez Chrisa. Budować to na tym można najwyżej jakieś mity/domysły typu: “jakby wszyscy byli zdrowi przez cały sezon i PO, to by był co najmniej finał”

    0