Wake-Up: Kolejne 39 punktów Bookera w Meksyku i 38 Leonarda. Kontuzja Hooda

10
fot. twitter.com/DevinBook
fot. twitter.com/DevinBook

Devin “Paco” Booker po raz kolejny pokazał, że świetnie czuje się w ojczyźnie swojego dziadka i przypieczętował status największej gwiazdy tegorocznych Global Games. Drugi występ w Meksyku i znowu zdobył 39 punktów. Ale tym razem nie skończyło się tylko na indywidualnych popisach i Suns niespodziewanie pokonali Spurs w najciekawszym meczu tej spokojnej soboty w NBA.

Grał też Polish Hammer

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułKajzerek: Mike D’Antoni Show
Następny artykułSitarz: Erik Spoelstra nie przestaje walczyć

10 KOMENTARZE

  1. Fatalnie niestety ta kontuzja wyglądała. Jedyny malutki plus jest taki, że Alec Burks jest coraz lepszy i liczę na jego dobre minuty pod nieobecność Hooda.

    Fajny stat – Jazz pod względem skuteczności za trzy są na ósmym miejscu w lidze (37%), ale już w czwartych kwartach zdecydowanie prowadzą (41%), a zawężając to do clutch stats – 46% w ostatnich 5 minutach i 55% w ostatnich 3. Duża rzecz, dzisiaj wygrało to im mecz.

    0