Między Rondem a Palmą (453): Paco, Musimy Pochować Rodziców

40
fot. Marek Dziuba
fot. Marek Dziuba

Dziś w piąteczku.

Przede wszystkim znajdujemy serial, na który byliśmy zbyt młodzi.

Opowiadamy o nich – serialach tych. Tych, które debiutują w styczniu i tych, które zaraz wyjdą. Wybieramy starterów do All-Star Game, ale wybieramy tylko siedmiu. O pozostałych trzech prosimy Was w komentarzach, żeby były nasze, palmowe.

Jasiu zdradza definicje bąka, a zNYK tworzy fabułę do westernu o Devinie Bookerze. Rozmawiamy o fake-porn zdjęciach Gillian Anderson z połowy lat 90-tych, o NBA Global Games – o tych, na których nie byliśmy i o tych, na które oczywiście dotrzemy… Mówimy też o NBA, bo to podcast o NBA.

Marek skontaktował się z ludźmi z Hollywood, których zna i znalazł jeszcze dwa zdjęcia z planu “Paco Booker”. Tu i tu.

[wpdm_file id=355]

Muzyka: Diamond D “Bad & Good”

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Klasyka Southwest Divison. Nadchodzi: Paco Booker
Następny artykułDniówka: Kto powinien znaleźć się w pierwszych piątkach All-Star Game?

40 KOMENTARZE

  1. Kurcze Maciek dosluchalem resztę i musze to napisać. Love zalicza tak dobry sezon będąc trzecią opcją, a George jest pierwszą. To świadczy na plus Kevina. A usprawiedliwianie PG13 tym, że ma w drużynie Teague’a czy Turnera… kim oni są w tej lidze? George bierze piłkę, a reszta w kąt, taka jest różnica między nimi.
    Super, że Boogie jest u was w s5, ale boję się że będzie tylko na ławce.

    0
  2. myśle że jest ok, to taki styl serialu że się długo i wolno rozkręca, ale myślę że ogólnie fabuła i akcja jest niezła zawsze, pomijając może trochę osobiste perypetie i dramaty, których akurat nie jestem fanem, ale bardziej chodzi o to co się dzieje na świecie, jakie są relacje między służbami, wywiadami, politykami itp.. coś jak Ballers o sporcie w usa

    0