Dniówka: Kto powinien znaleźć się w pierwszych piątkach All-Star Game?

7
fot. twitter.com/zaza27
fot. twitter.com/zaza27

Zaza Pachulia dalej pozostaje największym bohaterem głosowania kibiców na pierwsze piątki Meczu Gwiazd, umacniając swoją pozycję w czołówce frontocourtu Zachodu i to nie ma nic wspólnego z tym, że niedawno zaliczył najlepszą w sezonie serię czterech kolejnych meczów na co najmniej 10 punktów.

NBA podała wczoraj drugie podsumowanie dotychczasowego głosowania i Zaza nadal zajmuje ósme miejsce w całej lidze, a wśród zawodników frontcourtu już o blisko 200 tysięcy wyprzedza znajdującego się za jego plecami Kawhiego Leonarda.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (453): Paco, Musimy Pochować Rodziców
Następny artykuł12GNFL Podcast: Zapowiedź Divisional Round 2016

7 KOMENTARZE

 1. Zdelegalizowac raz na zawsze głosowanie kibiców, Curry zamiast Westbrooka, Pachulia w pierwszej piątce, za co jest tam Wade? Większość głosujących nie ma pojęcia o NBA i głosuje za zasługi lub dla żartu,a status All – Stara to ogromny zaszczyt i nobilitacja. Dajmy wybierać składy trenerom w całości, bo jak widzę głosowanie Allena to ręce opadają… Choć tak się nie stanie, bo hajs się musi zgadzać.

  0
  • Trenerzy mają cały sezon na wybieranie składów i udawanie, że mają pojęcie o NBA ? ASG jest dla kibiców, bez których nie byłoby tak tłustych kontraktów i zawodników żeby spotkać się towarzysko, poszpanować dziwacznym ubraniem, odpocząć od 3w4b2b ? Skoro chcą Zazę – niech gra, dla tych głosujących Gruzinów to będzie coś wyjątkowego.

   Moim skromnym zdaniem s5 powinni wybierać tylko kibice i zawodnicy.Trenerzy potem niech zadbają o uzupełnienie składów, żeby te najważniejsze gwiazdy grały.

   0
 2. ogólnie to Silver mógłby coś wymyślić i zmienić formułę ASG, żeby jakoś to ulepszyć, żeby się chętniej oglądało.
  może turniej Streetball’a coś jak ten ice cube’a pomysł, i każda drużyna wystawia swoich 3ech zawodników i drabinka turniejowa przez weekend, jak na parkingu pod multikinem za starych dobrych czasów..

  Albo 1on1.., coś żeby zobaczyć zawodników w trochę innej formule niż to co na codzień oglądamy..

  0
 3. Z Zazą to sobie “kręcą beke” – urządzają śmiechy ludzie z głosowaniem. Robią to specjalnie, żeby wyśmiać – napiętnować – m.in. GSW i ich super 4 z cieniasem Zazą, którego wepchną do Allstar w zamian za D.Greena na przykład.

  0