Między Rondem a Palma (452): Byle do Gassów

12
fot. Narodowe Archiwum Cyfrowe nac.gov.pl
fot. Narodowe Archiwum Cyfrowe, nac.gov.pl

Dziś w pogoni za treścią życia.

Rozmawiamy o dalszym ciągu sprawy Derricka Rose’a i tabloidach. O debiucie Kyle’a Korvera w kolejnej porażce LeBrona w Utah, o meczach NBA ostatniej nocy i kilku drużynach.

zNYK recapuje też swoją zapowiadaną zimową wycieczkę rowerem brzegami Wisły. Pojawia się też temat 48 drużyn na Mistrzostwach Świata w piłce, koniec kariery Pablo Prigioniego i pierwszy mecz w historii NBA.

 

[wpdm_file id=353]

Muzyka: Jamiroquai “You Give Me Something”

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Regres młodego core’u Utah Jazz. Przeciętność w Detroit
Następny artykułDniówka: Przereklamowany D-Rose. Nowa CBA już działa, Cousins zostanie w Sacramento

12 KOMENTARZE

 1. No bez jaj.. ja grając w drużynie w orlikach musiałem informować trenera, że mnie nie będzie na treningu. A profesjonalny sportowiec nie powiadamia klubu, że go nie będzie na meczu? Ja bym mu wlepił taką karę, że następnym razem by ruszył głową…

  0
 2. Spotkanie z przedstawicielem San Escobar to mocna rzecz ale ja na pierwszym miejscu cały czas mam korespondencję Jurnej Renaty z Kofanem Onanem.
  Swoją drogą biednego ministra zrozumieć może chyba tylko superspecjalista Rysiek Swetru bo zapamiętanie nazw wszystkich stu trzydziestu kilku państw świata jest cholernie trudne.

  0
   • Praktycznie po obu stronach jest ścieżka, ale ten prawy brzeg jest nieco ciekawszy, nieco bardziej techniczny. Ścieżka prowadzi wzdłuż świdra, potem wzdłuż jeszcze mniejszej rzeki – Mieni, aż do Wiązownej (są małe przerwy gdy trzeba przekroczyć jakąś jezdnię). Jak chcesz zrobić pętlę, to od Wiązownej aż do Starej Miłosnej są szlaki rowerowe po lesie – praktycznie cały obszar pomiędzy Wawrem a szosą lubelską ma malownicze szlaki. Są tam dziki, łosie, sarny.

    Jak jeszcze nie masz dosyć to z SM/Wesołej odbijasz w lewo (nie dojeżdżasz do Remembertowa) i kolejnym lasem jedziesz w stronę Marysina/Traktu Lubelskiego. Można też z Wesołej i Wawra SKM do centrum wrócić.

    0
 3. Co do MŚ, to ta reforma ma właśnie prowadzić głównie do uczynienia MŚ o wiele ciekawszymi. Wzrasta liczba meczów pucharowych (z 16 do 32), a liczba meczów grupowych się nie zmienia (nadal 48). Do tego o wiele ciekawiej jest w grupach, bo nie ma już np. w 3. kolejce meczów 1-2 o pierwsze miejsce w grupie i 3-4 o nic, tylko 1-2 o stawkę, 1-3 o stawkę i 2-3 o stawkę. Dla mnie zmiana na plus.

  0