Bielecki: Isaiah Austin znowu marzy

10
fot. YouTube
fot. YouTube

Kariera Isaiah Austina zakończyła się zanim tak naprawdę się zaczęła. Utalentowany wysoki, którego życie nie oszczędzało, ma jednak szansę ją wznowić, mimo poważnych problemów zdrowotnych. 23-latek właśnie został dopuszczony do gry przez lekarzy.

O kim w ogóle mowa? Isaiah Austin to mierzący 216 centymetrów środkowy, który może rozciągać ofensywę swojego zespołu rzutami z dystansu. Po tym jak w 2012 roku uczestniczył w McDonald’s All-American Game, Adidas Nations czy Jordan Brand Classic, ESPN ogłosiło go trzecim najlepszym zawodnikiem swojej klasy przed procesem rekrutacji na studia. Nad nim znaleźli się tylko Nerlens Noel i Shabazz Muhammad. Za nim między innymi Steven Adams, czy wybrany z pierwszym numerem Draftu 2013 Anthony Bennett. Oferty złożyły mu wszystkie największe uczelnie, łącznie z Kentucky.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDniówka: Coraz wyraźniejsza ósemka na Zachodzie i duży ścisk w środku tabeli Wschodu
Następny artykułWake-Up: Beverley zatrzymał Westbrooka, Celtics i Portland zainteresowani Bogutem

10 KOMENTARZE

  1. Na temat Austina ciekawa dyskusja była w “Inside the NBA”.
    Życzę temu chłopakowi jak najlepiej i zastanawiam się jakie idzie ryzyko poważnych komplikacji zdrowotnych w razie gry.
    Oczywiście chciałbym, żeby Austin był lepszą wersją Bonnera – świetnym stretchem.
    Bedę śledzić jego historie. I bardzo chcę, aby zakończyła się happy endem.

    0