Bartek Mówi Jak Jest: Złote cytaty z Media Day

3
gortatmahim
fot. Monumental Network

Na początku mijającego tygodnia zespoły NBA otworzyły bramy dla dziennikarzy, rozpoczynając coroczny Media Day. Dzień, w którym wszyscy zawodnicy biorą udział w klubowych sesjach fotograficznych, nagrywają materiały promocyjne i są dostępni dla dziennikarzy. Na ogół słyszymy te same, recytowane zdania, czasem dotrze do nas jakaś informacja o przybraniu na wadze, czy niespodziewanym nagłym wzroście danego gracza. Wyjątkiem w skali ligi jest Marcin Gortat, uwielbiany przez amerykańskich dziennikarzy za szczerość swoich wypowiedzi, w których nie zdarza mu się owijać w bawełnę.

Pierwsze pytania dotyczyły porażki, jaką był ubiegły sezon w wykonaniu Washington Wizards. Marcin mówił między innymi o przesiedzianych na ławce końcówkach spotkań:

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSkarb Kibica 2016/17: Brooklyn Nets
Następny artykułSkarb Kibica 2016/17: Dallas Mavericks