Między Rondem a Palmą (420): Zapowiedź (nowej jakości i) sezonu New York Knicks

8

Dziś …gościnnie.

Na początku krótki snippet naszej pracy z Maćkiem Zielichem Zielichowskim, który wyprodukuje nową wersję Palmy. Tak to zabrzmi i jeszcze lepiej, bo jest to wersja bez tzw masteringu.

Wiem, moglibyśmy zaczekać na to, aż to zrobimy i dopiero wtedy ruszyć ponownie z Palmą. Tym bardziej, że osobiście nie znoszę mówić o czymś co robię, gdy to robię, ale sezon jest coraz bliżej i jest o czym rozmawiać. Chcielibyśmy Wam po prostu pokazać dokąd idziemy z jakością.

O pościgu LeBrona za wielką kozą, kilka wieści z treningów i długo, długo o New York Knicks koszykówki. Rozmawiają Kolega i Radek z Telewizji.

[wpdm_file id=316]

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDoniesienia z obozów treningowych
Następny artykułSkarb Kibica 2016/17: New York Knicks

8 KOMENTARZE

  1. Chłopaki, wypuszczajcie Palmy po prostu :) Nie wytrzymam bez Palmy tyle czasu, a dawałem radę z dźwiękiem lekko odbiegającym od FullHDSuperExtra, że sobie spokojnie poczekam (a jak komuś nie pasuje to sobie spróbuje już tych następnych w lepszej jakości).

    0
    • dzięki za tip, myśleliśmy o tym kilkadziesiąt Palm temu, ale moje doświadczenia z WhatsAppem tutaj polegają na lagach w przesyłaniu dźwięku, czasem nawet pół-sekundowych przerwach. Równie dobrze mógłbym rozpalić ognisko na dachu i machać kocem. Teraz zresztą już nie cofniemy się przed szansą posiadania NORMALNEJ podcastowej jakości.

      0