Kevin Garnett odchodzi, a Chris Bosh może już nie wrócić

6
fot. Michael Laughlin / Newspix.pl
fot. Michael Laughlin / Newspix.pl

Cztery drużyny już w piątek otworzyły swoje obozy treningowe, natomiast dzisiaj odbędzie się Media Day we wszystkich pozostałych, co oznacza, że cała NBA na dobre rozpoczyna przedsezonowe przygotowania. Już w najbliższą sobotę obejrzymy pierwsze mecze preseason, które pomogą nam przetrwać ten ostatni okres odliczania dni do startu prawdziwego grania.

Został już tylko niecały miesiąc do początku sezonu 2016/17.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSkarb Kibica 2016/17: Memphis Grizzlies
Następny artykułNerlens Noel: Sytuacja Sixers na pozycji centra nie ma żadnego sensu

6 KOMENTARZE

  1. Małe dopowiedzenie: niekoniecznie lekarz musi stwierdzić zakończenie kariery Bosha, bo może stwierdzić, że: “continuing to play constitutes a medically unacceptable risk” czyli, że dalsza gra stanowi niedopuszczalne ryzyko zdrowotne (nie wiem jak na to tłumaczenie zerknie leniwy).

    W sumie tak patrzę i nie wiem co to za różnica, ale brzmi jakoś mniej grobowo.

    Ciężki sezon zapowiada się w Miami bez zdrowego Bosha, ale kilka diabelnych występów Whiteside’a (w porażkach) powinno się wydarzyć.

    0