Operacja pleców PJ’a Tuckera namiesza w rotacji Phoenix Suns

1
fot. newspix.pl
fot. newspix.pl

Już tylko 10 dni pozostało do rozpoczęcia obozów przygotowawczych w większości klubów. Te ostatnie dni przed startem upłyną m.in. na medycznych check-upach graczy poza klubami. W przyszły piątek z kolei – już w klubach – gdy ruszą dni dla mediów, powinniśmy dowiedzieć się więcej o ich stanie zdrowia, o nowych urazach i o planowanym terminie rehabilitacji tych starych kontuzji.

Już dziś wiadomo, że młodzi Phoenix Suns rozpoczną sezon regularny bez jednego z liderów szatni i najlepszych obrońców.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiejsca 20-16 w #rank6G
Następny artykułSkarb Kibica NBA 2016/17: Charlotte Hornets

1 KOMENTARZ

  1. Hmm, czyżby zaraz miało się zacząć to co u Pellicans? Osłabieni na starcie. Oj bardzo będzie im brakować tego Tuckera. Suns raczej w PO nie celują, możliwe że to będzie ich kolejny sezon pod znakiem tankowania. Ciekawe jak bardzo niegotowy jest ten Bender. Fajnie jakby wystartował w stylu Porzingisa rok temu :) Obaj wybrani z “czwórką” w drafcie.

    Dobre to zdjęcie Tuckera ;)

    0