Udane wakacje w Bostonie, ale chcieli więcej

4
fot. AP Photo
fot. AP Photo

Boston Celtics nigdy nie byli poważnym graczem na rynku wolnych agentów. Danny Ainge kilka lat temu stworzył mistrzowski zespół, ale wtedy ściągnął gwiazdy w wymianach. Natomiast jeszcze przed startem tego offseason największymi nazwiskami jakie udało mu się pozyskać na rynku byli Shaquille O’Neal i Rasheed Wallace, ale już na ostatniej prostej przed emeryturą. Dlatego pod tym względem tegoroczne wakacje są dla Celtics dużym sukcesem.

Tym razem udało im się przekonać jednego z najlepszych dostępnych wolnych agentów do podpisania z nimi kontraktu. Al Horford może nie jest wielką gwiazdą, ale to czterokrotny All-Star będący nadal w swoim prime i jest niewątpliwie dużym wzmocnieniem. Tego typu zawodnicy dotychczas nie wybierali Bostonu. Teraz Celtics stali się drużyną, którą gwiazdy poważnie biorą pod uwagę i spotkali się również z Kevinem Durantem. Mieli już wtedy Horforda, z którym KD podobno chciał grać i tym bardziej widzieli swoje szanse na przekonanie także jego. To się jednak nie udało i pozostał niedosyt.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (410): Obrońcy nietytułu (zapowiedź sezonu Golden State Warriors)
Następny artykułZabieg Ezeliego rozluźni na chwilę walkę o minuty w Portland

4 KOMENTARZE