Między Rondem a Palmą (407): Sfajdek (zapowiedź sezonu Denver Nuggets)

8
fot. newsweek.pl
fot. newsweek.pl

W dzisiejszym polskim niestety.

zNYK jest u siebie w domu czyli klęski polskich sportowców.

Próbujemy dotrzeć do źródła piłki ręcznej w Polsce i liczymy na Waszą pomoc Kaliszu. Pojawia się Legia Tylko Legia. Rozmawiamy o wywiadach pomeczowych po klęskach i rozczarowaniach, o różnych dyscyplinach olimpijskich typu hokej (oglądany) na trawie i kolarstwo torowe, zanim docieramy do nieciekawych ćwierćfinałów w koszykówce mężżżżczyn.

Na koniec zapowiedź sezonu Denver Nuggets – gdzie jest sufit, czy jest tam przyszły Top-25 gracz ligi i czy zrobią play-offy już w tym roku. Jak zwykle szumimy na początku, gdy zNYK mknie przez Łorso i mniej potem.

[wpdm_file id=297]

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułLeBron James chciałby zostać właścicielem klubu NBA
Następny artykułRio 2016: Pau Gasol kontuzjowany, może nie zagrać w półfinale z USA

8 KOMENTARZE

 1. przy pełnej hali Albicelestes
  w starciu z Serbią czy Francją
  byłby Półfinał

  (tym razem TO w Hokeju tradycyjny Druzynowy Finał IGRZYSK dla Argentiny)

  GENERACION DORADA juz byli świetni anno domini 1999 lecz w tym cyklu z ameryki do
  IGRZYSK 2000
  awansowały tylko dwie Drużyny, gdyz tyle miejsc miał kontynent
  trzecie miejsce – za USA i Kanadą Nasha, ale jakby mogli zmierzyc sie z nim w Półfinale to juz zamieszaliby na scenie światowej w 2000 a nie dwa lata pózniej
  po drodze był też złoty turniej fiba americas 2001

  https://en.wikipedia.org/wiki/1999_Tournament_of_the_Americas
  https://en.wikipedia.org/wiki/2001_Tournament_of_the_Americas

  i wtedy już świetnie się ich oglądało
  (Manu myślę miał już wcześniej swój prime niz 05-08 Redaktorze Kujawiński)

  dla sympatyków dokument Złotego Pokolenia
  https://www.youtube.com/watch?v=eTaJrMs0cw4
  i
  Manu Ginobili – Top 30 ((Seleccion Argentina))
  https://www.youtube.com/watch?v=2Fvci9EnFXo

  Chwała Argentinie.

  0
   • O tak, zdecydowanie lepiej. Choć wyświetlają się teraz z boku, a byłem przyzwyczajony, że są u góry strony – IMO to było dobre, bo po wejściu na stronę widziałem najważniejsze informacje.

    A zirytowałem się ponieważ w 3/4 korzystam z 6G na telefonie, tak umilam sobie np nużące jazdy busem – ciągłe klikanie w tłumie i oczekiwanie kiedy czasami gubi się zasięg, albo tel się przegrzewa jest mordęgą. Gdyby tak miało to działać w aplikacji mobilnej to wolałem krzyczeć od razu:)

    Nie jestem też przekonany czy do każdego newsa warto wstawiać zdjęcie, wygląda to szczególnie śmiesznie kiedy zajmuje ono 4 razy tyle miejsca co tekst. Może do tych ważniejszych newsów tylko, żeby je wyróżnić?

    PS. Zerkam jeszcze, testuję na kompie i uważam osobiście, że lepiej jeśli newsy wrócą na górę strony. Z boku jestem przyzwyczajony, że jest tam Nudelek, Twitter, linki – czyli drugorzędne sprawy on day to day basis. Automatycznie mi wzrok ucieka :) To się pewnie idzie przyzwyczaić, ale w nieoficjalnym głosowaniu jestem za pozostawieniem ich w dotychczasowym miejscu. Lepsze wrogiem dobrego itd :)

    0
    • Cieszę się. Jak na fazę testową już dosyć sporo udało się zrobić, ale wiadomo, że zmiany zawsze coś za sobą noszą, coś znika, coś się pojawia, ale wydaje mi się, że już jest postęp :)

     Co do zdjęć, to ciekawa sugestia, ale bez obaw, bo zastosowałem ich cięcie do dużo mniejszych rozmiarów, więc nie powinno nie wiadomo ile transferu zżerać. Choć może po prostu pierwszy news zawsze będzie miał fotkę, a reszta nie? Hmmm, zobaczymy.

     Rozwijalna lista to według mnie spory atut. O możliwość komentowania dawno zabiegano. No i newsy będą teraz lepiej uwzględnianie w tagach.

     Co do strony głównej, to jeszcze przemyślimy, czy powrócić do tego paska na górze, który odświeżam ręcznie czy pozostawić to w automatycznej odświeżarce widgetu z boku. Jeśli czytelnicy naprawdę to tak polubili, to chyba nie będzie wyjścia, ale czekam na szerszy feedback. Myślę jednak, że to kwestia przyzwyczajenia…

     0