Draymond Green przez przypadek opublikował zdjęcie swojego penisa

20
fot. Yang Lei C / Newspix.pl
fot. Yang Lei C / Newspix.pl

Ten, który w playoffach uderzał rywali poniżej pasa, co ostatecznie przyczyniło się do jego zawieszenia podczas Finałów, wczoraj znowu stał się bohaterem internetu z powodu z genitaliów, ale tym razem własnych, które pokazał całemu światu publikując zdjęcie na Snapchacie.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDwunasty gracz: Fantasy Football
Następny artykułAdam Silver nie jest fanem kontraktów 1+1 LeBrona

20 KOMENTARZE

    • Ale też takie wydarzenia, plus Adam prezentuje je w konkretnym kontekście więc mają jakieś znaczenie.

     Skończ już z tym oburzeniem bo śledzę ostatnio komentarze i wychodzisz na niezłego fanatyka. To be, przekleństwa też be… Religijnego też z tym nie odroznianiem dobra od zła.

     Posluchaj jeszcze raz papieża Franciszka, nie nienawiścią trzeba odpowiadać tylko przyjaźnią i braterstwem! :)

     0
     • Spokojnie opisuje co mi się podoba, a co nie. Do tego jest forum. Nie atakuje personalnie tak jak Ty to zrobiłeś. Nie ma we mnie nienawiści do nikogo co nie znaczy ze bede sie z Toba we wszystkim zgadzal.
      Śledzę karierę Adama jeszcze z czasow poprzedniego bloga i to co piszę podoba mi sie, jest bardzo rzetelny, zaangazowany i z naprawdę dobrym warsztatem.

      Papiez Franciszek mówił np. o calkowitym zakazie aborcji. Nie slyszalem tez, aby przeklinal oraz aby nie zgadzanie sie na przeklenstwa bylo objawem fanatyzmu. Liczę ze weźmiesz przykład z tej i innych wypowiedzi papieża.

      0
     • Do tego jest forum, żebym ja też mógł odpowiedzieć. Nie chodziło mi o atak personalny, chciałem możliwie “na luzie” odpowiedzieć, bo może nie ma w Tobie nienawiści, ale jest ślepota. Albo ignorancja. Jednotorowość. Jeśli chodzi o dzisiejszy tekst to jest kontekst, który uzasadnia jego istnienie, jeśli chodzi np o te przekleństwa wcześniej, to one też funkcjonują czasem jako kolokwializmy wzmacniające ekspresję wypowiedzi. Czyli przydatne i uzasadnione bywają w odpowiednich warunkach, to na uwadze trzeba mieć.

      Co ma tu aborcja do rzeczy i czemu akurat z tego mam brać przykład? “Fanatyzm” to, co prawda, zbyt mocne słowo, ale tu widzę kolejne ku temu inklinacje. Wolę słuchać i propagować tolerancyjne i otwarte myślenie – i tak też papież Franciszek mówił o wielokulturowości jako szansie, o tym, że się różnimy, ale że trzeba wyciągać rękę i budować mosty, a nie mury. Warto z tego też brać przykład, a nie krytykować wyłącznie, bo “się nie podoba.”

      0
     • Zgadza sie do tego jest forum aby toczyc dyspute na argumenty a nie zarzacac fanatyzm zaslepienie. Takie okreslenia dzielą i tylko zabijają merytoryczny przekaz.budza czesto chec taliej samej odpowiedzi… Łatwo mozna wymyslac okreslenia na osoby z ktorymi sie nie zgadzamy.

      Co do Papieża jezeli chcemy sie na Niego powoływać to nie róbmy tego wybiórczo tylko w całości. W sklad Jego nauczania jak i KK wchodzi np.nauczanie o prawie do zycia. Stąd ten przykład. Sam zaczeles pierwszy przypominam pisac o Franciszku wiec nie rób z tego zarzutu w moją stronę.

      0