Dion Waiters podpisał niski kontrakt z Heat

1
fot. David Blair / Newspix.pl
fot. David Blair / Newspix.pl

Kilka dni temu Oklahoma City Thunder wycofali swoją ofertę kwalifikacyjną dla Diona Waitersa i w ten sposób przestał on być zastrzeżonym wolnym agentem, co dało mu wolną rękę w szukaniu nowej drużyny. Przede wszystkim Nets i Sixers mieli być nim zainteresowani i wydawało się, że nadal będzie w stanie wynegocjować duży kontrakt w sytuacji, gdy obie te drużyny mają jeszcze mnóstwo wolnych pieniędzy do wydania. Ostatecznie jednak wybrał inny kierunek i dość nieoczekiwanie przenosi się na Florydę.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułKajzerek: USA Basketball to także gwiazdozbiór wątków
Następny artykułWestbrook nie chce transferu, ale nadal nie wiadomo czy chce zostać w OKC na dłużej

1 KOMENTARZ

  1. Finansowo w plecy ale moe zrezygnowac za rok i przetestowac rynek jeszcze raz. Traktowal bym ten sezon jakos probe pokzania sie i walki o wyzszy kontrakt. Jesli bedzie gral dobrze minuty beda i wyplata sie wtedy znajdzie.

    0