Hassan Whiteside zostaje w Miami

7
fot. David Santiago / Newspix.pl
fot. David Santiago / Newspix.pl

Hassan Whitesde zapowiadał, że szybko podejmie swoją decyzję i tak się stało.

Dopiero co ogłosił ją poprzez Players Tribune:

Grałem w ośmiu drużynach od czasu uczelni – od Reno przez Sioux Fallas po Syczuan w Chinach.

Nie jestem gotowy, żeby było ich dziewięć.

Zdecydowałem się podpisać kontrakt z Miami. Chciałbym przy okazji powiedzieć wszystkim kibicom jak wiele znaczą dla tej drużyny i dla mnie.

Nie mogę się doczekać, żeby wrócić do pracy i zdobyć dla Heat kolejne mistrzostwo #HeatNation

I na Snapchacie:

Po północy, jak tylko rozpoczęła się wolna agentura, Whiteside spotkał się w Nowym Jorku najpierw z Miami Heat, a następnie z Dallas Mavericks. Po spotkaniu z Heat nie było porozumienia i pojawiły się doniesienia, że Mavs wysunęli się na prowadzenie w tym wyścigu. Ale to Mavs. Markowi Cubanowi nigdy nie udaje się zdobyć gracza, na którym najbardziej mu zależy i teraz do swojej długiej listy niepowodzeń podczas wolnej agentury może dopisać kolejne.

Pat Riley tymczasem może dopisać kolejny sukces do swojego bogatego dorobku. Było trochę obaw, czy Whiteside na pewno zostanie, on sam nie chciał kierować się lojalnością, ale teraz w Miami mogą odetchnąć. Kluczowy zawodnik drużyny i jeden z najlepszych środkowych ligi zostaje u nich. Oczywiście jego głowa to spore ryzyko, nie wiadomo czy dostając tak duże pieniądze nadal będzie miał wystarczająco zapału do pracy, jest jednak zbyt dobry, żeby może było pozwolić mu odejść.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułPistons i Andre Drummond bliscy porozumienia. Dostanie 5-letni max
Następny artykułLinsanity z powrotem w Nowym Jorku: w Brooklyn Nets

7 KOMENTARZE