Flesz: McCollum uratował Blazers w końcówce, Thunder łatwo wygrali z rezerwowymi Spurs, walka o playoffy na remis

4
League pass
League pass

Świat odebrał mi dziś godzinę życia (ile czasu jeszcze będziemy stosować tę bzdurną zmianę czasu?), a Gregg Popovich miał gdzieś, że to najprawdopodobniej mój jedyny flesz w tym sezonie i odebrał mi swoich najlepszych graczy. Gdzie jest David Stern, kiedy najbardziej go potrzebujemy?

W dziesięciu sobotnich meczach spotkały się tylko tylko dwie pary playoffowych drużyn, z czego Pop wyrwał kolce jednej z nich. Emocji nie było więc wiele. C.J. McCollum zrobił „The Split”, Evan Turner miał „The Block” na Devinie Bookerze i Celtics i Blazers uratowali się przed kompromitacją w niepotrzebnych dramatach z Suns i Sixers, a ja nie wstałem tak wcześnie od czasu, kiedy musiałem się zerwać o piątej rano, żeby dotrzeć na start maratonu.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykuł5-na-5: Podsumowanie sezonu – ROY
Następny artykułDefensywne zmiany w NBA

4 KOMENTARZE

  1. Mam taki postulat by do Playoffow wchodzily po 4 najlepsze druzyny z konferencji do ASG. A 4 pozostale miejsca bylyby dla druzyn z najlepszym bilansem po All Star Weekend. Krew mnie zalewa jak sie oglada wyczyny Wizards, Pacers, Bulls, Jazz, Rockets i reszty z miejsc 6-10. Wolalbym juz chyba ogladac w PO walecznych Nets czy coraz lepszych Wolvs.

    Lubię to: 0