Kevin Durant ujawnił, że w marcu doszło do ponownego pęknięcia kości w jego stopie

0
fot. Spgk / Seskimphoto / Newspix.pl
fot. Spgk / Seskimphoto / Newspix.pl

W tym tygodniu w Las Vegas odbył się mini camp szerokiej kadry USA, który zakończył się w czwartek wewnętrznym sparingiem. Był to typowy mecz bez obrony, w którym wszyscy chcieli latać nad koszami, ale wszyscy byli w wakacyjnej formie, dlatego często kończyło się to spudłowanymi dunkami. Nie było co oglądać, tym bardziej, że większość tych największych gwiazd nie wzięła w nim udziału. Byli jednak obecni w Vegas, ponieważ było to wymagane od każdego, kto chce w przyszłym roku być brany pod uwagę przy wyborze składu na Igrzyska. Dlatego prawie wszyscy przyjechali. Był między innymi LeBron James, który jednak nie chciał jeszcze deklarować czy zagra w Rio, a także leczący stopę Kevin Durant.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWarriors nie są postrzegani jako główny faworyt do tytułu, mają jeszcze coś do udowodnienia
Następny artykułJoel Embiid przejdzie we wtorek operację, otrzyma dodatkowe 5 mln dolarów jeśli zakończy karierę w ciągu 15 miesięcy