Ty Lawson idzie na odwyk

7
fot. Albert Pena / Newspix.pl
fot. Albert Pena / Newspix.pl

Ty Lawson pojawił się wczoraj w sądzie w Denver w sprawie aresztowania ze stycznia, natomiast jak poinformował jego adwokat, już w dzisiaj ma rozpocząć 30-dniowy program leczenia odwykowego w specjalnym ośrodku w Malibu. Sędzia prowadząca sprawę zagroziła aresztowaniem jeśli Lawson opuściłby leczenie przed czasem, natomiast po jego zakończeniu będzie musiał  używać specjalnego urządzenia kontrolującego poziom alkoholu we krwi, o co wnioskowali prokuratorzy po jego zatrzymaniu w Los Angeles. Już po tym jak w styczniu jeździł po pijaku, otrzymał zakaz spożywania alkoholu, ale wówczas sędzia odrzuciła wniosek o monitorowanie jego trzeźwości, ponieważ jak teraz tłumaczyła, sądziła iż NBA się tym zajmuje. Kolejny raz w sądzie w Denver Lawson ma się pojawić 20 sierpnia.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułJJ Barea dostał wyższy kontrakt niż początkowo ustalił. Mbah a Moute nie przeszedł testów w Kings
Następny artykułAdam Silver mówi o drużynach tracących pieniądze, Michele Roberts o fantastycznej kondycji całej ligi

7 KOMENTARZE

    • Dla Nuggets zaden deal nie ma sensu. Co by nie zrobili to za rok nie beda w play-offach, a Lawson teraz ma najmniejszą wartość w historii. Za pół roku ktoś straci nogę, ktoś będzie rzucał 23% za 3, Lawson będzie wyglądać lepiej w obronie dzięki Mudiayowi obok i nagle będzie z tego jakiś fajny pick i ktoś z końcówką nazwiska -ić

      Lubię to: 0