Ty Lawson znowu aresztowany. Jego wartość spada, a Nuggets myślą o jego zwolnieniu

5
fot. Albert Pena / Newspix.pl
fot. Albert Pena / Newspix.pl

We wtorek w nocy Ty Lawson został aresztowany przez policję w Los Angeles pod zarzutem jazdy pod wpływem alkoholu. Zwolniono go po wpłaceniu kaucji wysokości $5 tysięcy, a na początku sierpnia musi stawić się przed sądem. To już nie pierwszy raz w tym roku, kiedy Lawson pijany wsiadł za kółko. W najbliższy piątek ma rozprawę w Denver w sprawie zatrzymania go pod tym samym zarzutem pod koniec stycznia. Ale już kiedy grał na uczelni North Carolina miał tego typu problemy, natomiast w ostatnich latach często ma styczność z wymiarem sprawiedliwości, będąc aresztowanym pod zarzutem przemocy domowej i zatrzymywanym za 'nieostrożną’ jazdę.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułBoston Celtics pozyskali z Oklahomy Perry’ego Jonesa
Następny artykułJohn Wall mówi: „Reggie Jackson dostaje tyle samo co ja?”

5 KOMENTARZE

  1. Mam nadzieję że zgłosi się Ainge, z pewnością przyda im się kolejny rozgrywający ;) A tak bardziej serio to 76ers mogliby zaryzykować. Kontrakt tylko dwuletni a Philly i tak brakuje żeby osiągnąć wymagane 90% cap space.

    Lubię to: 0