LaMarcus Aldridge i GM Portland zaprzeczyli raportom ESPN, 'Powiedz im, że to nieprawda’

4
fot. ZUMA/NEWSPIX.PL
fot. ZUMA/NEWSPIX.PL

Wydarzenia ostatnich dni w Portland mogą skłonić do myślenia, że LaMarcus Aldridge w lipcu po raz pierwszy w karierze zmieni w barwy klubowe w NBA.

Najpierw Trail Blazers w zdumiewającej wymianie oddali do Charlotte Nicolasa Batuma, w ten sposób rozbijając prawdopodobnie na zawsze swoją żelazną piątkę Lillard/Matthews/Batum/Aldridge/Lopez – piątkę, która rozegrała najwięcej minut w NBA na przestrzeni dwóch ostatnich sezonów. Trail Blazers pozyskali też w tej samej wymianie wybranego z nr 9 zeszłorocznego draftu czwórkocentra Noaha Vonleha, a ostatniej nocy, w dniu draftu, sprowadzili z Brooklyn Nets centra Masona Plumlee’ego.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułPrzerwa na Żądanie EXTRA (NBA Draft 2015)
Następny artykułZwycięzcy i przegrani Draftu 2015

4 KOMENTARZE

  1. Teraz te plotki nabrały prawdopodobieństwa. Wybitny rosyjski polityk, książę Aleksander Gorczakow, twierdził, że nigdy nie wierzy w niezdementowane informacje i chyba miał rację, bo ministrem spraw zagranicznych był prawie przez trzydzieści lat…

    Lubię to: 0