Wymiana: Ilyasova do Detroit, Butler i Williams do Milwaukee

4
fot. Chris Szagola / Newspix.pl
fot. Chris Szagola / Newspix.pl

Wymiany w czerwcu przed Draftem NBA to coś co praktycznie się nie zdarza, ale Stan Van Gundy i John Hammond nie chcieli czekać. Dlaczego nie chcieli czekać? Może po prostu już chcieli widzieć nowe składy przed swoimi oczami. Może któryś z nich naciskał, bo bał się, że drugi odmówi. Może wymienili kontrakty, które raz jeszcze będą chcieli wymienić w okolicach draftu. Prawdopodobnie to był ten powód, bo wymiana Milwaukee Bucks i Detroit Pistons zaskoczyła nas w czwartek na kilka godzin przed meczem nr 4 Finałów.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFinały NBA, mecz nr 4: Warriors wyszli z Iguodalą (i bez Boguta) w pierwszej piątce i zrobili blowout w Cleveland
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (267): Po meczu nr 4 IggyFinałów

4 KOMENTARZE

  1. Nie wiem czy Ilyasova to tylko schodzący kontrakt. W ostatnim czasie mamy całą masę historii, że zawodnik minusowy po zmianie otoczenia staję się ważnym elementem zespołu – Drew Gooden, JR Smith (minus ostatni mecz), Josh Smith, Corey Brewer itd.

    Po takim transferze Ersan może odżyć, poza tym będzie w contract year, a to zawsze magia. Ja bym go nie skreślał. Kapitalny ruch Piston, bo zdobyli go za NIC. Nic dziwnego że tak szybko SVG chciał zaklepać wymianę. Za taką cenę warto Turka sprawdzić. Ryzyko i koszty są niewielkie.

    Lubię to: 0