Między Rondem a Palmą (251): Kosze dla kobiet niżej

7

Prosto z traffic jams w Miami do korków w Polsce. Spod palmy do Palmy.

Z garścią relacji kibiców Heat „Czy boli?” i z silikonem w tle szukamy paralelnej rzeczywistości i próbujemy dociec czy Hassan Whiteside zdarzyłby się, gdyby LeBron James został na Florydzie.

Jest „rant” poświęcony Chicago Bulls i zastanawianie się komu może pomóc Mike D’Antoni.

Omijamy kółko, w którym gracze Houston Rockets motywują się by nie zdobyć mistrzostwa NBA. Wychodzi im to coraz gorzej.

Sprawdzamy jak Frank Kamiński udaje ło(so)sia i czy bracia Harrisonowie daliby radę braciom Morris w kalambury. Pojawia się próba krytykowania graczy za zatrucia pokarmowe.

Zmierzamy dalej do maszyny skanującej, przy której Isiah Thomas molestuje właścicieli klubów WNBA, konstruując pytanie do kandydatów i organizując marsz na rzecz tego, aby kosze zawieszone były niżej.

Odkrywamy piękno sportu, atakujemy środowiska feministyczne i narażamy się KRRIT. Wróciliśmy.

[wpdm_file id=130]

Ściąganie Palmy umili naprawdę gang z Albanii:

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułPółfinał Zachodu, mecz nr 7: Rockets dokonali niemożliwego i awansowali do Finałów Konferencji
Następny artykułDoc Rivers nie sprawdził się jako manager, teraz przed nim bardzo ważny offseason

7 KOMENTARZE

  1. Drodzy, James odszedł z Miami bo Brylantowy Pat traktował go jak Zed Marcellus Wallace’a, a domyślam się, ze to boli..

    Pytanie kto starzeje się lepiej, Sly czy Big Sznycel jest bardzo dobre. Ja stawiam na Terminatora. Sly odświeżył co prawda kino naszego dzieciństwa seria The Expendables, ale Governator jednak przeszedł dużo ciekawsza drogę, od osiłka do filantropa i wygrywa swoja all-around game (polecam http://fourhourworkweek.com/2015/02/02/arnold-schwarzenegger/)

    Lubię to: 0