Półfinał Zachodu, mecz nr 3: Austin Rivers i J.J. Redick ugotowali Rockets

18
LP
LP

Aaaaaaaaaaaaa jak w Aaaaaaaaaaaaaustin!

Trzy czwarte świata zastanawia się właśnie na Twitterze „kto to do ch*ja jest Austin Rivers” i dlaczego trenduje przed #FirstDateQuestions i tym sympatycznym chłopakiem z Chicago. Jeszcze dwa dni temu ta jedna czwarta świata czuła się trochę lepiej w swoich smutnych życiach, mogąc pośmiać się ze „Stepha Curry’ego dla bardzo ubogich”. Dziś niszowe pisma publikować będą artykuły o uciszaniu krytyków i „odpowiedzi Austina”.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułAustin Rivers trafił trójkę w kolejnym swoim „meczu życia” i ponabijał się z Jamesa Hardena. Fani skandowali „Austin Rivers!”
Następny artykułPółfinał Wschodu, mecz nr 3: Mecz walki, świetna druga połowa backcourtu Bulls, game-winner Rose’a

18 KOMENTARZE

 1. Chciałbym zeby Clippersi doszli do Finału i zagrali tam z Cleveland i zmietli ich 4:0, przy czym Austin Rivers zdobywałby srednio 25 pkt na mecz i został MVP Finałów :) to by było cos.

  Lubię to: 0
  • To musi być ciężkie życie, bez luzu, dystansu, umiejestnosci czytania tekstu pisanego z uzglednieniem zabarwienia i humoru. Szczególnie w tym kraju. Jesteśmy z Tobą i wpieramy Cie, ale powstrzymaj sie od komentowania i personalnych ataków na autora, kiedy nie pisze on dla odbiorców z kijem w tylku. lub zbyt dawno nie mających kija w tylku, kto co lubi

   Lubię to: 0
 2. @Przemek: Starynie wiem co Ty ostatnio palisz ale nie przestawaj. Twoje recapy sie C.Z.Y.T.A!

  Chyba, ze to nowa dziewczyna, wtedy ucaluj ja ode mnie… tam gdzie lubi najbardziej ;)

  Awesome!

  Lubię to: 0
 3. Recap wulgarny, bo oddający poziom emocji, czyta się zacnie(!) – świetna robota, oby tak dalej Przemo! ;)

  PS. „Redick i Rivers zdobyli 56 punktów z 27 rzutów.” Brygada RR z dzieciństwa? :)

  Lubię to: 0