Joakim Noah (twierdzi że) został po meczu nr 2 opluty przez kibica Cavaliers

7
fot. Erik Lesser / newspix.pl
fot. Erik Lesser / newspix.pl

Minęły już w NBA dni, gdy koszykarze drużyn przeciwnych musieli uciekać tunelem do szatni pod ostrzałem kubków ze Spritem czy plastikowych krzesełek. Wg Charlesa Oakleya ta obecna NBA jest soft. Jeśli faktycznie tak jest, to napiszę, że kibice też są soft.

Niespełna tydzień temu Joakim Noah, fan architektury, który przed kilkoma laty powiedział „Nikt nigdy nie mówi, że jedzie do Cleveland na wakacje… Co takiego ciekawego jest w Cleveland? Cleveland naprawdę ssię” złapał się przed rozpoczęciem półfinału Wschodu na tym, że jednak zatęsknił:

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułRaport: Cavs boją się, że Kevin Love odejdzie
Następny artykułPółfinał Zachodu, mecz nr 2: Chwilę to trwało, ale James Harden znów jest z nami

7 KOMENTARZE

    • Dokładnie jak z tymi rozdawanymi mercedesami na Placu Czerwonym – nie samochody, tylko rowery, nie na Placu Czerwonym, tylko w okolicach Dworca Warszawskiego i nie rozdają, tylko kradną ;)

      Lubię to: 0