Tlen i azot: spokojnie, to dopiero początek

4
fot. KAMIL KRZACZYNSKI / Newspix.pl
fot. KAMIL KRZACZYNSKI / Newspix.pl

Play-offy oddychają już pełną piersią, a to z każdym kolejnym tygodniem powinno przynosić coraz więcej ciekawych rzeczy od trenerów i zawodników. Jak dotąd pod względem koszykarskich sztuczek było bardzo klasycznie – tutaj mis-match, tutaj przesunięcie, tutaj zagrywka, którą widzieliśmy już w trakcie sezonu regularnego. Mimo to nie brakuje niuansów, za które warto trenerów pochwalić i które mogą kosztować niektórych stanowisko. Dwane Casey dla przykładu, prawdopodobnie stracił już cały autorytet w oczach swoich graczy.

W tym wszystkim najbardziej szkoda ciężaru gatunkowego serii Blazers – Grizzlies. To obok pojedynku Spurs z Clippers mogła być RYWALIZACJA pierwszej rundy. Szczerze mówiąc nie spodziewałem się aż takiej bezradności ze strony podopiecznych Terry’ego Stottsa. Dużo błędów w defensywie Blazers wynika z tego, o czym pisał jakichś czas temu Piotrek Sitarz, mianowicie problemów Damiana Lillarda z pokonywaniem zasłon.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułRaport: Dwóch graczy Portland uważa, że Aldridge nie wróci. Spurs, Lakers, Knicks i Mavericks planują z nim rozmawiać
Następny artykułI runda, mecz nr 4: Chris Paul i syn trenera wygrali Clippers mecz w San Antonio. Jest 2-2.

4 KOMENTARZE

  1. Breaking news!

    Lubos Barton i Petr Benda wyrwali pas mistrzowski z rosyjskich rąk!

    Nymburk – Niżny Nowogród 86-81

    Mogę się mylić, ale wygląda na to, że Czesi w tym sezonie pasa już nie oddadzą. Była to ostatnia kolejka ligi VTB, Nymburk zajął 13tą pozycję i zapewne zakończył udział w tych rozgrywkach. Pozostała im jedynie rywalizacja w rodzimej lidze. We wtorek podejmują u siebie Opavę w pierwszym pojedynku w obronie pasa :)

    Lubię to: 0