Adam i Maciek zapowiadają Playoffy 2015: Cleveland Cavaliers – Boston Celtics

10
fot. AP Photo
fot. AP Photo

Dopiero dzisiaj, na dzień przed końcem sezonu zasadniczego poznaliśmy pierwszą, pewną parę playoffów. Game-winner w meczu z Raptors dał Celtics siódme miejsce w tabeli, co oznacza, że to oni będą rywalem Cavaliers w pierwszej rundzie. Playoffy startują już w weekend i tak bardzo nie możemy się ich doczekać, że od razu po zakończeniu meczu w Bostonie zaczęliśmy wymieniać się mailami, rozmawiając o tym co czeka nas w tej pierwszej serii.

Adam: Cavaliers wracają do playoffów i rozpoczną je przeciwko drużynie, która zakończyła ich marzenia o mistrzostwie w 2010 roku. Teraz ponownie mają LeBrona, ponownie myślą o mistrzostwie i ponownie zmierzą się z Celtics. Cztery lata temu ten pojedynek był zamknięciem pewnego etapu w historii Cleveland, teraz może być początkiem nowego, dużo lepszego. Ładna historia, ale czy będzie tu coś więcej?

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułPodsumowanie sezonu 2014/15: Coach of the Year
Następny artykułFlesz: New Orleans Pelicans – nie Oklahoma – w playoffach, LA Clippers vs San Antonio w I rundzie, tytuł króla strzelców dla Westbrooka

10 KOMENTARZE