Flesz: Trail Blazers zbyt mądrzy dla Raptors, Oklahoma znów przed Pelicans, Ariza zatrzymał Clippers w crunchtime, Kyrie wciąż on-fire

18

dwane casey raptors

To był już trzeci dzień od czwartkowego meczu Cleveland-San Antonio, ale NBA wydaje się wciąż pozostawać pod wrażeniem tego co zrobił Kyrie Irving. Nie słyszałem przez ten weekend transmisji, w której ktoś o tym by nie wspomniał. Tymczasem po cichu, po wielkiemu cichu, San Antonio Spurs po łatwym zwycięstwie nad Minnesotą awansowali ostatniej nocy na 5. miejsce w Konferencji Zachodniej.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułJason Kidd i Steve Kerr przypominają NBA czym jest „switch”
Następny artykułCzy Steve Kerr powinien dać wolne starterom w pozostałych meczach z Nowym Orleanem?

18 KOMENTARZE

  1. Wiem że trochę offtopic, ale czy Sebastian Hetman zamiast spamować twittera mógłby napisać jakieś dłuższe podsumowanie tego sezonu NCAA i tego co się dzieje w MM? Ja tu co chwilę czytam o jakichś aferach, kontrowersjach ale w ogóle nie orientuje się w czym rzecz.

    Lubię to: 0