Flesz: Celtics wygrali w Indianie, Utah Jazz 10-2 od ASG, razem 21 trójek Waszyngtonu i Memphis

15

brad stevens coaching

Reggie Jackson został ostatniej nocy w Salt Lake City usadzony na ławce, biedny Reggie. Chłopiec chciał zostać Michaelem Jordanem, tymczasem jest 1-9 ze swoją nową drużyną Detroit Pistons i w sobotę patrzył z ławki jak kieruje nią Spencer Dinwiddie. My wiemy tutaj wszyscy kim jest Spencer Dinwiddie, ale to wciąż „Dinwiddie”.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: 129 punktów Mavs. Celtics gonią ósemkę. Kolejne triple-double Westbrooka. 39-24 DMC i porażka w Philly
Następny artykułJason Kidd i Steve Kerr przypominają NBA czym jest „switch”

15 KOMENTARZE

  1. Maćku, trzeba było dać mi znać to przyjechałbym za Ciebie na wesele siostry, bo w przeciwieństwie do Ciebie dzisiaj o 5.51 niczego udawać nie musiałem:)

    A na dodatek widząc blond-zawodniczkę z Twojego zdjęcia sam przehandlowałbym się za pick’i w SOG w przyszłości zamiast myśleć o pociągu:b

    Lubię to: 0