Paul George chce wrócić w połowie marca

8
fot. twitter.com/CandaceDBuckner
fot. twitter.com/CandaceDBuckner

Pierwszego marca minie dokładnie siedem miesięcy od czasu tamtej okropnej kontuzji Paula George’a, kiedy podczas wewnętrznego sparingu szerokiej kadry USA doznał otwartego złamania prawej nogi. Pierwszy marca był też celem, który George jakiś czas temu wyznaczył sobie jako termin powrotu do pełnego treningu. Udało mu się to kilka dni wcześniej i wczoraj po raz pierwszy od czasu kontuzji nie miał żadnych ograniczeń nałożonych prze sztab medyczny i mógł zagrać 5-na-5 na całym parkiecie. Od kilku tygodni poziom jego aktywności systematycznie wzrasta, już wcześniej brał udział w niektórych ćwiczeniach ze swoimi kolegami z drużyny i teraz przyszedł czas na kolejny krok, który przybliża go do powrotu do normalnej gry.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMichael Beasley wraca do NBA (przynajmniej na 10 dni)
Następny artykułFlesz: LeBron James rzucił season-high 42 punkty i pokonał Golden State Warriors, 39-14-11 Westbrooka w porażce w Phoenix

8 KOMENTARZE

    • Ale zlamanie kosci mimo, iz tobolesna i makabryczna kontuzja, jednak po rehabilitacji o wiele mniejsze sznase na ponowna kontuzje niz przy zerwaniach wiezadel i zlamaniach w stawach.

      Lubię to: 0
  1. Podoba mi się podejście Bird’a – nie ma tankowania!!!! Byłaby to świetna historia sezonu, PG13 wraca, jego dobra gra pomaga awansować Pacers do PO. W pierwszej rundzie po siedmio-meczowej batalii pokonują Hawks. Go Pacers!!!

    Lubię to: 0