Flesz: Harden vs Wiggins, piąta z rzędu porażka Phoenix i powrót Thomasa, Spurs zatrzymani w Utah

12
fot. AP Photo
fot. AP Photo

Czy Russell Westbrook jest kolejną supergwiazdą z kategorii tych nieefektywnych?

43% z gry, 29% za trzy w tym sezonie. To jego statystyki mimo 49% w lutym. Kiedy kończy akcję w transition, albo gdy trafia za trzy i z ekspresją rewolwerowca wsadza gnaty do kieszeni, możesz zapomnieć tę stratę, którą miał przed chwilą, nie? Tak jak Allena Iversona drive’y i odrzuty w aut akcję po stepbacku, albo trzy cegły Kobe’ego Bryanta w ostatniej minucie przed gamewinnerem. Food for thought.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułTrzy lata temu top-5 draftu, teraz na 10-dniowym kontrakcie
Następny artykułTayshaun Prince był wkurzony, że został wytransferowany

12 KOMENTARZE

 1. kWIATKOWSKI nie ma to jak sie podniecac blokiem na 39 letnim panem przez 23 letnigo chlopca WOW człeku.
  39 letni pan 28min 14pkt 10zb(5) 3blk
  23 letnie szczudlo 31min 7pkt 13(3)zb 3blk

  Lubię to: 0
 2. Spurs nie są przyjemni do oglądania w tym sezonie, obejrzałem mecz z Clippers przed ASG i wczorajszy z Jazz – nie ma tzw. „kliniki gry”, cegielnia za trzy i cegielnia…z linii rzutów wolnych! Co jak co, ale Manu pięknie flopuje, a potem gdy ma rzuty wolne nawet nie potrafi ich wykorzystać…
  Paradoksalnie taka słaba postawa Spurs przyszła w momencie, gdy wszyscy zawodnicy wrócili do gry…liczyłem przed sezonem na obronę tytułu przez Spurs, ale póki co zanosi się na to, że ich przygoda może zakończyć się już na pierwszej rundzie…

  ps. tak, wiem, Spurs byli wiele razy już grzebani, a potem wracali jak feniks z popiołów, ale póki co grają bardzo słaby sezon regularny – na ich szczęście, że Suns i Pelicans mają swoje problemy.

  Lubię to: 0