Trwa zlot Szóstego Gracza. Co dzieje się w Poznaniu? #zlot6G

16

Drugi dzień All-Star Weekend, czyli Konkursowa Sobota w Barclays Center. Tymczasem w Poznaniu spotykamy się na Zlocie Szóstego Gracza. Zaczynamy – nie może być inaczej – od gry w koszykówkę. Mamy 40 zawodników i 8 drużyn podzielonych na dwie grupy. My wystawiamy dwie reprezentacje – Redakcja 1: Przemek Kujawiński, Sebastian Hetman, Michał Kajzerek, Cezary Szwarc i Bartek Tomczak; Redakcja 2: Maciek Kwiatkowski, Adam Szczepański, Paweł Kapuściński, Mateusz Celer i Kosma Zatorski. Mamy nadzieję na redakcyjny finał :) Potem przyjdzie czas na główną część Zlotu, czyli spotkanie w klubie Cooliozum. Zanim obejrzymy to co wydarzy się na Brooklynie, mamy quiz i turniej w 2K, a dla zwycięzców super książki i specjalne kubki Szóstego Gracza.

Dużo będzie się działo i postaramy się dla Was relacjonować to na twitterze. To będzie długa noc, więc jutro całą redakcją bierzemy „DNP – rest” i nie będzie osobnej relacji z Konkursowej Soboty, ale tutaj znajdziecie wszystkie nasze reakcje/opinie z twittera, a w poniedziałek wracamy już do normalnego funkcjonowania.


Poprzedni artykułRaport: Rockets polują na Gorana Dragica. Suns prędzej oddadzą Isaiaha Thomasa
Następny artykułWeekendówka: Konkursy!

16 KOMENTARZE

  • Zbity mięsień obszerny przyśrodkowy :) Opuchlizna po 24 godzinach od zdarzenia już się zmniejsza. Nie ma siniaka. A kolano coraz sprawniejsze. Jeśli go nie nadwyrężam – np. graniem w kolejnych meczach, albo zwiedzaniem Poznania, to jest naprawdę ok ;)
   Dzięki za troskę :)))

   Lubię to: 0
 1. osobisty top zlotu:
  1. koleś z 16 (a może 76) z drużyny białych – Larry Sanders to pikuś; głos jak dzwon i najebka utrzymana na stałym poziomie dzięki przerwom miedzy meczami a ostatecznie wicemistrzostwo rozgrywek :)
  2. Kwiatkowski jako Krzysiek Laettner w koszulce Hawks – Guliwer wśród liliputów momentami(myślałem że obywatel MK jest niższy a grubszy :) )
  3. obrona Bartka Tomczaka – prześladowanie na boisku przeniosło się na bar i turniej N2K15 (ehh te wolne)
  4. rzuty za 3 liczone na połowach boiska z ok. 2 m i brak szacunku dla błędu połowy (#tamniepowinnobyćtrójek)
  5. kolega w koszulce Jordana z AllStar z San Antonio 96 grający wszystkie mecze z zegarkiem na ręce (auć)

  specjalne wyróżnienia dla iron mana w kolorowych skarpetkach za granie w tylu meczach oraz wysokiego kolesia z Białych który chodząc na 1/10 swoich możliwości (chyba) doprowadził drużynę do finału – szacun!

  Lubię to: 0