Raport: Splash Brothers i Kyle Korver w konkursie rzutów za trzy

14
fot. Curtis Compton / Newspix.pl
fot. Curtis Compton / Newspix.pl

W zeszłym tygodniu poznaliśmy nazwiska zawodników, którzy mają wziąć udział w Slam Dunk Contest, ale ten konkurs już od dawna wygląda dobrze tylko do momentu jego rozpoczęcia. Co prawda pozostaje ostatnim punktem sobotniego wieczoru All-Star Weekend, który ma być wisienką na torcie, ale wiele razy mieliśmy okazję przekonać się, że to rywalizacja najlepszych dystansowych strzelców dostarcza dużo więcej emocji i jest zdecydowanie bardziej interesująca. I wszystko wskazuje na to, że w tym roku nie będzie inaczej, a poziom tego konkursu ponownie będzie na bardzo wysokim poziomie.

Jak zwykle Adrian Wojnarowski z Yahoo Sports jako pierwszy ma informacje o tym, kto będzie walczył o tytuł najlepszego strzelca z dystansu i dzisiaj z samego rana podał pięć nazwisk – Stephen Curry, Klay Thompson, Kyle Korver, Wesley Matthews i JJ Redick. Wow! Będziemy mieli co oglądać podczas zlotu.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Dwa mecze odwołane, kontuzje Duranta i Conleya
Następny artykułRaport: Kobe Bryant na pewno wróci na kolejny sezon

14 KOMENTARZE

  1. Czad! Doszło wkońcu do momentu gdzie – przynajmniej ja – najbardziej czekam włąśnie na konkurs rzutów za trzy. Tu będzie rywalizacja, tu każdy będzie chciał wygrać.
    Licze na Kyle’a Kutchera!!

    Lubię to: 0
  2. Ciekawych czasów dożyliśmy. Konkurs za trzy wydaje się zdecydowanie bardziej wartym uwagi niż konkurs wsadów…. (kiedyś nie do pomyślenia).

    Swoją drogą czy tak nie musiało być? Ci gracze rządzą coraz bardziej naszą wyobraźnią – są liderami, podziwiamy ich skill, a konkurs jest (jakby to powiedzieć) czysto skillowy. A we wsadach mam wrażenie, że już od lat nikt niczego nie wymyślił. Brakuje tego „WOW” faktora. Jak przypomnę sobie chociażby konkurs z Vincem… do dzisiaj się do tego wraca…

    Lubię to: 0