Nowy format Rising Stars Challenge: USA vs. Reszta Świata

13
fot. John Fisher / Newspix.pl
fot. John Fisher / Newspix.pl

Zostały już tylko nieco ponad trzy tygodnie do All-Star Weekend i do pierwszego zlotu Szóstego Gracza, podczas którego między innymi będziemy oglądać konkursową sobotę. I jako, że czasu jest już coraz mniej nie tylko Przemek kończy dopracowywanie szczegółów naszego spotkania w klubie Cooliozum, ale też NBA zaczyna dostarczać nam informacje o tym, co czeka nas w trakcie weekendu w Nowym Jorku.

Dzisiaj w nocy poznamy pierwsze piątki Meczu Gwiazd wybrane przez kibiców i dowiemy się ile głosów udało nam się zebrać dla Marcina Gortata. Wiemy już, że Wschód poprowadzi coach Mike Budenholzer. Tymczasem dzięki uprzejmości Woja, poznaliśmy nazwiska zawodników, których obejrzymy w umierającym od kilku lat konkursie wsadów. Giannis Antetokounmpo, Victor Oladipo, Mason Plumee i Zach LaVine – wygląda całkiem obiecująco (a do tego może jeszcze dojść Andrew Wiggins, bo kilka dni temu zapowiadał to jego ojciec). Zwłaszcza obecność Antka jest super, ale czy jeszcze oczekujemy czegokolwiek po tym konkursie? W zeszłym roku też skład wyglądał dobrze, był Paul George, John Wall, Damian Lillard, obrońca tytułu Terrence Ross, ale fatalny pomysł zrobienia z tego rywalizacji dwóch drużyn sprawił, że nie było co oglądać. Tym razem przynajmniej będziemy mieli okazję wspólnie ponarzekać.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Westbrook did it again – gamewinner w Waszyngtonie, Hawks i Warriors lecą przez NBA, Cavaliers stają się coraz lepsi
Następny artykułRaport: LeBron James spotkał się z Rayem Allenem

13 KOMENTARZE

  1. Mam nadzieję, że jednak ograniczą się tylko do pierwszo- i drugoroczniaków. Ciekawych zawodników nie brakuje, a przeciętny zjadacz hot-dogów będzie się mógł przekonać jak dużo międzynarodowego talentu jest w tej lidze (tym bardziej jak skopią tyłki Jankesom). Jako trenera chętnie zobaczyłbym Ettore Messinę.

    Lubię to: 0
  2. Wybierać składy będą asystenci trenerów z ASG więc raczej Gentry i Atkinson. Super pomysł na kolejne lata, szczególnie biorąc pod uwagę młodych Kanadyjczyków, którzy mogą dodać atletyzmu Europejczykom.

    Lubię to: 0