Między Rondem a Palmą (174): Zapowiedź sezonu Phoenix Suns

11

W dzisiejszej jeździe przez popioły.

Zaczynamy w skowronkach, ale potem w tle pojawia się wrona. To prawie nie do uwierzenia, ale zapowiadamy pierwsze mecze playoffów (i musimy być w tym pierwsi).

Znowu zwalniamy B. Scotta (trzeci raz w tym tygodniu).

Mam mokre ręce na myśl o S. Randolphie.

Mówimy o prawdopodobnej zmianie loterii draftu i nie możemy dać sobie rady ze spłaszczonymi procentami (tabelka z której korzystaliśmy). Słychać wycie PHI.

Jest dźwięk klaksonu.

Idziemy przez pustynie i zastanawiamy się jak zatrzymać pieski preriowe. Jesteśmy pełni podniecenia czekając kiedy Mała Wielka Trójka będzie grała razem. Nikt nie docenia odejścia Ch. Frye’a, ale Mac jest w górę ja lekko w dół.

W audycji wykorzystano fragment utworu „Andrew, the Saviour” zespołu Cosmoton.

[wpdm_file id=53]

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSkarb Kibica NBA 2014/15: New York Knicks
Następny artykułNikola Vucevic i Orlando Magic uzgodnili przedłużenie kontraktu

11 KOMENTARZE

 1. Jak to „jest dźwięk klaksonu”? Miał być w nagrodę dopiero ;)
  Niemiec. Passat. Albo Skoda jakas.
  Dałbyś posłuchać odgłosów deszczu padające na przednią szybę to byłbym pewien na 100proc.
  Świetna zapowiedź i kolejna dobra audycja Panowie. Keep up the good work.

  Lubię to: 0
  • Znając miłość zNyka do Bargnaniego i Calderona, można by było typować, że będzie to Fiat lub Seat. Ale z drugiej strony tak ładnie śpiewał hymn niemiecki i nie zaprzeczył, że to Niemiec.
   W takim przypadku musi być to Audi.

   Lubię to: 0
 2. Może ktoś mi wytłumaczyć czemu hornacek jest fajny a d’antoni bee? Za mało oglądałem phx co by własne wnioski wysnuć a wydaje mi sie ze koncept gry jest arcy podobny. A co do wehikułu znyka to kiedyś było to porsche cayenne teraz może range rover bądź lexus?

  Lubię to: 0
  • Uuu, Pan tutaj dysponuje jakimis danymi, ja opieram sie jedynie na zmyslach (glownie tym szostym). Ogranicze sie do jednego typu na ”Palme” zeby nie psuc zabawy. Cos jest na rzeczy ze zNYKiem i poludniem Europy… ;)

   Lubię to: 0