Skarb Kibica NBA 2014/15: Boston Celtics

2
fot. Albert Pena / Newspix.pl
fot. Albert Pena / Newspix.pl

Boston Celtics przystępują do drugiego roku przebudowy i już widać, że ten proces będzie wymagał jeszcze sporo czasu. Generalny Menedżer Danny Ainge skupia się na pozyskiwaniu młodych zawodników i czegokolwiek, co później będzie można wykorzystać do handlowania. Cały czas chyba jednak nie wie jeszcze w którą stronę pójdzie. Czy zostawi Rajona Rondo i postara się ściągnąć drugą gwiazdę? Czy też wytransferuje ostatniego zawodnika pamiętającego mistrzowski sezon, stawiając na młodzież i cierpliwie czekając na jej rozwój? W wakacje Ainge próbował zrobić duży ruch i rozmawiał z Wolves na temat Kevina Love’a, który nawet odwiedził Boston, ale nie miał czym przekonać Minnesotę do transferu.

Celtics nie są drużyną, która w tym momencie przyciągnie najlepszych wolnych agentów, ale też nie mają wystarczająco atrakcyjnych assetów, aby zdobyć gwiazdę w wymianie. Dlatego jest mnóstwo znaków zapytania, a jedynym pewnym punktem wydaje się być trener Brad Stevens.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSzósty Gracz Top100 #rank6G: Wyniki konkursu
Następny artykułStan Van Gundy znów jest z nami

2 KOMENTARZE