Danny Ferry na urlopie. Ujawniono cytowany przez niego raport

5
fot. The Associated Press
fot. The Associated Press

Kyle Korver zna się Luolem Dengiem z czasów wspólnej gry w Chicago Bulls i rozmawiali o tym co dzieje się obecnie wokół Atlanty Hawks. Według Korvera, Luol był zszokowany tym co usłyszał o sobie, ale nie uważa Danny’ego Ferry’ego za rasistę i najchętniej zostawiłby już tę całą sprawę, skupiając się na grze w koszykówkę. Niestety do startu sezonu zostało jeszcze trochę czasu i zanim wydarzenia na parkietach zepchną w cień aferę w Atlancie, pozostanie ona jednym z głównych tematów w NBA. Kontynuujmy więc wątek generalnego managera Hawks.

Wczoraj mogliśmy posłuchać rasistowskiej wypowiedzi Ferry’ego, dzisiaj dostajemy raport, na postawie którego przedstawiał on sylwetkę Denga podczas rozmowy z współwłaścicielami Hawks. Zapewniał, że to nie były jego słowa, że tylko przytaczał komentarze innych i rzeczywiście w raporcie można znaleźć opinię osoby, która napisała:

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMŚ 2014: 35 punktów Batuma nie wystarczyło. Serbia w finale
Następny artykułRaport: Suns negocjują z bratem Gorana Dragica

5 KOMENTARZE

  1. Panowie, dajcie se spokój z tym gównotematem. Ja wiem że w Stanach ta sprawa może budzi więcej emocji, ale w naszym (na szczęście) niepoprawnie politycznym kraju naprawdę niespecjalnie nas grzeje

    Ewelina Kobryn pierwszą Polką, która wygrała mistrzostwo WNBA!

    Lubię to: 0
  2. „Wskazuje też, że bliskim znajomym Ferry’ego jest zwolniony przez Cavs po sezonie trener Mike Brown, chociaż jego trudno podejrzewać o rasizm”.

    Czyli co, jeżeli autorem był Brown to wszystko spoko, to była jego opinia, ale już jeżeli Grant, to o mój boże, trzeba wyrzucić tego rasistę ze struktur ligi? Idąc tym tropem, czy pozwalanie czarnym na więcej niż białym to nie jest rasizm?

    Lubię to: 0