Sprawa Levensona: dlaczego ją ujawniono i udział w niej Danny’ego Ferry’ego

8
fot. The Associated Press
fot. The Associated Press

Jeszcze do wczoraj najprawdopodobniej większość z nas nie wiedziała kim jest Bruce Levenson, większościowy właściciel Atlanty Hawks, klubu który ma bardzo skomplikowaną strukturę organizacyjną. Dziś już uczymy się tego nazwiska.

Levenson sprzeda swoje większościowe udziały, co najprawdopodobniej wcześniej lub później doprowadzi do kolejnych przekształceń w strukturze Hawks. To historia przyszłości, o której już raportuje Chris Vivlamore z Atlanta Journal Constitution:

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (146): Barry Levinson
Następny artykułWspółwłaściciele Atlanty pisali do Levensona, ujawniono list: chcemy abyś zwolnił Ferry’ego

8 KOMENTARZE

 1. Przecież Deng urodził się w Sudanie. To kogo ma w sobie mieć, Inuitę?
  Nie popieram rasizmu, ale jakby mi ktoś powiedział, że mam w sobie trochę Polaka (a mieszkam za granicą od 12 lat) to bym się nie obraził.

  Lubię to: 0
 2. A mnie się wydaje, że to wszystko dobrze przemyslany i zaplanowany ruch biznesowy. Miał dość Atlanty i braku kibiców, zobaczył ile za dużo zarobił Sterling na sprzedaży i postanowił wykorzystać hossę. Nie zdziwię się jak klub pójdzie za min 1,5miliarda, znacznie powyżej wartości

  Lubię to: 0
 3. jak jakiejś grupie społecznej czy etnicznej może dziać się krzywda, skoro tak od niechcenia jest w stanie wymóc sprzedaż klubów, jak im coś się nie podoba to wywołać zamieszki, które wielu poprze, ma ogromną rzeszę bogatych i wpływowych sportowców i gwiazd show bisnesu, swoją kulturę, a na wszelką krytykę śpieszą im z pomocą media i polityczna poprawność- w zasadzie w tej chwili są oni najbardziej uprzywilejowaną grupą w USA

  Lubię to: 0