MŚ 2014: Hiszpanie bez problemów w ćwierćfinale

2
FIBA.com
FIBA.com

W pierwszej połowie Hiszpanie oddali 12 piłek na bronionej desce, trafili 1 z 12 rzutów za trzy punkty i masowo pudłowali z linii. Wciąż zakończyli pierwszą połowę z przewagą 13 punktów. Kiedy w drugiej odsłonie zastawili deskę i zaczęli trafiać z czystych pozycji zrobił nam się z tego bardzo długi garbage time. Nic czego byśmy się nie spodziewali.

HISZPANIA 89, SENEGAL 56

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMŚ 2014: Fournier x-faktorem Francji. Bracia Dragic szykują się na mecz z USA
Następny artykułWilk z afrykańskim rodowodem

2 KOMENTARZE

  1. Mam nadzieję, że Hiszpanie sprawią w finale niespodziankę i pokonają USA. A tam znowu będzie patos, melodramat i kolejne redeem teamy, ale to dobrze, bo utarcie im nosa pokaże, że nie są aż tacy fajni, żeby wystawiać na mistrzostwa drugi garnitur i wszystkie zmęczone sezonem NBA gwiazdki poczują się znowu wywołane do tablicy.

    Lubię to: 0
  2. Absolutnie się zgadzam i zobaczmy jak wiele znaczy strata Geogra i Duranta. Jeden dwóch liderów i myślę że rozważań by nie było. Inna kwestia to zaangażowanie bo jak patrze na co poniektórych graczy to płakać się chce, dzięki bogu za Farieda/Davisa/Currego i Thompsona!!

    Lubię to: 0