MŚ 2014: Bracia Gasol przeszli Iran wzdłuż i wszerz, głównie wzdłuż

1
pau gasol
fot. reklama

Kolejny rok najfajniejszą różnicę w sposobie oglądania meczów reprezentacji Hiszpanii stanowią reklamy z iberyjskimi koszykarzami w lokalnej telewizji. W ten sposób Pau Gasol był wszędzie – na parkiecie i w przerwach, dominując w obu miejscach.

Pau i Marc Gasol pozostawili Hameda Haddadiego podpierającego kolanami dłonie i błagającego o pomoc, a kadra Juana Orengi od startu drugiej kwarty kontrolowała 10-15-punktowe prowadzenie, zanim 20-10 w czwartej kwarcie zrobiło różnicę 30 punktów.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMŚ 2014: Dycha dnia – fibowski league pass
Następny artykułSidney Moncrief – zapomniana gwiazda lat 80.

1 KOMENTARZ

  1. Od początku mówiłem żeby La nie oddawalo Gasola ale niestety nie udało im sie wykorzystać jego ogromnego potencjalu i co najważniejsze IQ!! Bardzo jestem ciekaw gry Chicago z McDermottem/Gasolem i Nowahem na boisku. Mnóstwo inteligencji oraz techniki i jedyne pytanie czy system Toma pokryje ich braki w Obronie!!

    Lubię to: 0