Doc Rivers podpisał z Clippers nowy kontrakt na $50 milionów

4
fot. AP Photo
fot. AP Photo

Pierwszym ruchem kadrowym nowej ery w historii Los Angeles Clippers był mało znaczący transfer, w którym pozbyli się rozczarowującego w poprzednim sezonie Jareda Dudleya. Szybko o tym zapomnimy. Ale już dzień później dostajemy kolejne doniesienie z LA i tym razem jest to coś, co zapamiętamy jako pierwszą znaczącą decyzję Steve’a Ballmera. Już podczas swojej powitalnej konferencji mówiło on jak ważny dla drużyny jest Doc Rivers i sugerował, że będą rozmawiali o zatrzymaniu go w klubie na dłużej. Teraz potwierdził te słowa podpisując z nim przedłużenie kontraktu. Adrian Wojnarowski z Yahoo Sports poinformował o szczegółach:

Nowy, pięcioletni kontrakt Doca Riversa obejmujący pozycję prezydenta i trenera Los Angeles Clippers jest wart ponad $50 milionów.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWłaściciel Wolves: gra w Cavs może nie być najlepszym rozwiązaniem dla Love’a, będzie tam trzecią opcją
Następny artykułLove odpowiedział Taylorowi: 'Powinien skupić się na swoich graczach’

4 KOMENTARZE