Raport: Właściciel Wolves spodziewa się transferu Kevina Love’a pod koniec sierpnia

7
fot. twincities.com
fot. twincities.com

Kilka dni temu pojawił się raport, w którym dziennikarze ESPN informowali, że transfer Kevina Love’a do Cleveland to już tylko kwestia czasu. Równocześnie pisali, że władze NBA stoją na stanowisku, iż żadna ze stron tej oczekiwanej transakcji nie może o niej poinformować zanim nie będzie można tego oficjalnie sfinalizować, czyli przed upłynięciem 30 dni od momentu podpisania kontraktu przez Andrew Wigginsa. Wydawało się, że do porozumienia dojdzie wcześniej i dowiemy się o tym jeszcze przed deadlinem, natomiast później tylko zostaną dopełnione formalności. Nic z tego, musimy czekać.

Dostajemy jednak kolejne, coraz mocniejsze sygnały potwierdzające, że to rzeczywiście już prawie przesądzona sprawa. Oficjalny sklep NBA daje nam do zrozumienia, że nie warto kupować koszulek Cavs z numerem Wigginsa. Agent Jeff Schwartz przygotowuje swoich klientów do zmiany klubów i nie tylko przekonał Kevina Love’a do zrezygnowania z udziału w Mistrzostwach Świata, ale też wycofał Anthony’ego Bennetta z rozgrywek kanadyjskiej wakacyjnej ligi pół-amatroskiej. Natomiast wczoraj sam właściciel Wolves przyznał, że transfer nieuchronnie się zbliża.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułJeszcze kilka miesięcy temu byli poważnym kandydatem do tytułu, teraz sytuacja w Indianie dramatycznie się zmieniła
Następny artykułBlue Chips

7 KOMENTARZE