Raport: Knicks próbowali pozyskać Kevina Love’a. Wolves odrzucili ich 'fantastyczną’ ofertę

4
fot. Chris Szagola / Newspix.pl
fot. Chris Szagola / Newspix.pl

Według najnowszych doniesień ESPN, Cavs pozostają na prowadzeniu w wyścigu po Kevina Love’a. W Minnesocie doszli do zaskakującego wniosku, że oferta zawierająca Andrew Wigginsa jest dla nich najkorzystniejsza w tym momencie. Ale najwcześniej dopiero 23 sierpnia Wolves mogliby sfinalizować taką transakcję, a do tego czasu jeszcze teoretycznie wiele rzeczy może się wydarzyć. To jeszcze szansa dla innych, chociaż Warriors i Bulls chyba zostają coraz bardziej w tyle. W Oakland nie chcą rozmawiać o Klayu Thompsonie, a nawet gdyby zmienili zdanie, Wolves już raczej nie będą zainteresowani, ponieważ wreszcie odezwał się tam jakiś głos rozsądku i właściciel zdecydowanie woli Wigginsa. Tymczasem Bulls podobno obiecali Nikoli Miroticowi, że go nie wytransferują, więc tym bardziej nie mają już czym przekonywać Flipa Saundersa.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułHawks zatrzymali Shelvina Macka
Następny artykułCarmelo: „Wybierałem między Nowym Jorkiem i Chicago”

4 KOMENTARZE

  1. Jeśli do lutego przyszłego roku nie uda im się wytransferować Love’a, to taka oferta będzie lepsza niż nic. Przynajmniej pozbędą się niechcianych kontraktów i będą mieli cap space. Ale to oczywiście ostateczność.

    Lubię to: 0