Carmelo: „Wybierałem między Nowym Jorkiem i Chicago”

5
fot. Jim Mcisaac/ZUMA/NEWSPIX.PL
fot. Jim Mcisaac/ZUMA/NEWSPIX.PL

Joakim Noah ma za sobą swój najlepszy sezon w karierze. Nie często ktoś kto zalicza 12,6 punktów na mecz i gra dla drużyny z dopiero 11 bilansem w NBA zajmuje 4 miejsce w głosowaniu na MVP. Noah zdystansował bowiem resztę kandydatów w głosowaniu na najlepszego obrońcę, nawet jeśli trudno było to wyczytać z jego indywidualnych statystyk.

To brzmi jakby sezon Noah był overrated, bo …chciałem żeby tak zabrzmiało. Wydaje mi się, że przeważyła mitologia Chicago Bulls, teamu który jest głęboko w sercach fanów i głosujących 40/50-letnich dziennikarzy w dużej mierze wychowanych na Michaelu Jordanie. Było to też trochę zwieńczeniem regularności jaką przez cztery kolejne sezony Noah i Tom Thibodeau implementowali w Chicago po bronionej stronie boiska.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułRaport: Knicks próbowali pozyskać Kevina Love’a. Wolves odrzucili ich 'fantastyczną’ ofertę
Następny artykułCarmelo: „Nie dbam o pieniądze”

5 KOMENTARZE

  1. Tylko Frankliny maja znaczenie, to tylko biznes, ale po kiego ch… ta cala szopka , ze niby sie waha ,zastanawia, rozwaza, kontempluje swoja przyszlosc, ze ma ambicje, jest hojny dla swoich kolegow z druzyny, bo wział mniej, ma gest. Wydaje mi sie, zeby powiedzial napisal wprost, tak NYK dali mi najwiecej $$, to swietna organizacja( w domysle dla mnie) , mamy swietnego coacha etc. , rodeo tour po stanach, kto najlepiej przyjmie jasnie Pana.

    Lubię to: 0