Decyzja 2.0: LeBron James wraca do Cleveland!

67
fot. Sports Illustrated
fot. Sports Illustrated

Hello!

LeBron James podjął swoją decyzję i ogłosił ją w liście opublikowanym przez Lee Jenkinsa na stronach Sports Illustrated – od sezonu 2014/15 będzie znowu grał w Cleveland.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułRaport: LeBron ma wciąż za złe Gilbertowi napisanie listu po swoim odejściu w 2010 roku
Następny artykułRaport: Kevin Love chciałby trafić do Cleveland

67 KOMENTARZE

 1. Bardzo, bardzo się cieszę. Nie było dramy (prawie), Cavs bedą super zespołem, choć nie wiem czy przy ich polityce im się należało :-)

  Anyway – od razu jestem ciekaw sezonu x 2

  Lubię to: 0
 2. Kurczaki! wzruszyłem się listem Lebrona tudzież jego esejem, taki w amerykańskim stylu – patetycznie i patriotycznie! Ale przyznać trzeba, że ma jaja żeby: wrócić, podjąć ryzyko gry z młodzieżą i może coś ugrać. Ale może mu się udać – Irving za Love i jest szansa duża na jakiś finał PO! Ale się kur… zdziwiłem!!!

  Lubię to: 0
 3. wiadomo PR był ważny w decyzji nr 2, ale wydaję się że to co James napisał było raczej szczere,
  myślę, że dużo do myślenia mogła mu dać porażka z SAS – przede wszystkim to, że w SAS było coś fantastycznego, rodzinnego – razem w jednej ekipie, przez tyle lat, ten sam trener, i grali w taki niesamowity sposób, być może najbardziej zespołową koszykówkę ever- jednym zwycięstwem w finale w jakiś sposób stworzyli legendę SAS 2012-2014 (i pewnie jeszcze co najmniej kolejnego roku; oczywiście ta legenda się tworzy od czasu przyjścia do ligi Duncana, ale lata od 2008 do 2011 r. były dla nich gorsze, stąd jeszcze większe wrażenie robi to co się działo w ostatnich trzech latach)
  mógł też podziałać przykład K. Leonarda, utalentowanego młodziaka, którego wychowują weterani i który staję się gwiazdą- a w Cavs talentu nie brakuje

  plus wpływ rodziny
  zmiana myślenia, większa dojrzałość
  dobry, perspektywiczny, utalentowany skład
  pieniądze na kolejną gwiazdę

  Lubię to: 0