James Johnson, który myśli że umie wszystko, wraca do Toronto

3
fot. Chris Szagola / Newspix.pl
fot. Chris Szagola / Newspix.pl

James Johnson ma już 27 lat i możemy nie być pewni czy koszykówka jest akurat właśnie tym sportem, który powinien uprawiać. Zwłaszcza, że to były MMA fighter, z sukcesami. Ale nieważne, James Johnson = ekscytujący, zapytaj fana Memphis Grizzlies. Nie zawsze w naszą stronę, ale zawsze się coś dzieje.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (119): Sułtani swingu
Następny artykułSteve Blake podpisał kontrakt z Portland Trail Blazers po raz trzeci w karierze

3 KOMENTARZE

  1. Ciekawe „wzmocnienie”” Dinozaurów! Generalnie jeśli udało by się Casye’owi trafić do niego jak udało się to z Lowrym to kto wie może będzie to steal. Na pewno ma warunki na świetnego defensora oraz 4-5 punktującego. Będzie miał równie dobry jeśli nie lepszy duet na pozycjach 1-2 więc są szanse że uda się go wykorzystać. Mam nadzieje że uda się jakoś ogarnąć go i że będzie on miał przed sobą przyszłość w tej lidze!!

    Lubię to: 0
  2. Maciek jak mogłeś napisać tekst o Raptors, Jamesie Johnsonie i nie napisać zdania nawet o P.J Tuckerze?
    Chociaż patrząc na to, ile łysy dostał w Phoenix, kontrakt JJ wygląda perfekcyjnie.

    Lubię to: 0