Duże zainteresowanie Kylem Lowrym. Raptors i Rockets czekają na spotkanie z nim

3
fot. NBA League Pass
fot. NBA League Pass

Kyle Lowry jest po swoim najlepszym sezonie w karierze, w którym był jednym z czołowych rozgrywających całej ligi, grał jak All-Star i pomógł Raptors dostać się do playoffów, a teraz przyszedł czas, żeby przełożyć to na korzyści finansowe. Wygląda na to, że poza tymi największymi nazwiskami, będzie on teraz jednym z najbardziej rozchwytywanych wolnych agentów. Tuż po północy, jak tylko okienko transferowe zostało otwarte, kilka drużyn dzwoniło do jego agenta, a przedstawiciele Raptors i Rockets są już w jego rodzinnej Filadelfii czekając na spotkanie.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (112): Ecie pecie
Następny artykułRaport: Gortat bliski podpisania kontraktu z Wizards

3 KOMENTARZE

  1. on nie jest wart 12 mil. Jak dla mnie to 9-10 mil. All starem to on jest na cienkim wschodzie, przypomne wszystkim ze Tony Parker ma 12,5 mil, a jest ze sto razy lepszy

    Lubię to: 0