Między Rondem a Palmą (112): Ecie pecie

3

Omawiamy pierwsze trzy/cztery godziny wolnej agentury. Dużo o tym kto do kogo dzwoni i do kogo trzeba dojechać, żeby się z nim spotkać. Robimy taki mały GPS.

Rozkładamy na części pierwsze MIA (LBJ dziś na meczu w Brazylii), podróże Melo do świtu (na koniec z suchym ręcznikiem czeka już dobrotliwy tato Phil Jackson). Jest działka o BOS (Rajon „Wałęsa” Rondo”), LAL – nieważne, że bez trenera. Pojawiają się też kluby spoza NBA – cały długi passus o Orlando.

Ciągle nie dotykamy PHX. Nie wiem dlaczego?

Zawadzamy błotnikiem o M. Gortata i dochodzimy do wniosku, że tak wybrzydzać to mu nawet nie wypada. Lewar negocjacyjny na poziomie kupna biletu PKP u pani w kasie na dworcu. Jest sporo o małżeńskiej umowie T. Okupnik. Czy ma ETO?

Wspieramy emocjonalnie C. Smitha.

Na koniec kłócimy się o sprawę tej hieny Kidda. Padają wyzwiska.

Finiszujemy dziwnym pytaniem – „Ile ja jest w My?”

Przepraszam. R. Beaubois jednak w SL w składzie LAL.

DOWNLOAD

Między Rondem a Palmą (01-07-14, odc 112) by Między Rondem A Palmą on Mixcloud

Poprzedni artykułKyrie Irving i Cavs uzgodnili warunki maksymalnego przedłużenia kontraktu
Następny artykułDuże zainteresowanie Kylem Lowrym. Raptors i Rockets czekają na spotkanie z nim

3 KOMENTARZE

  1. World B. Free był gwiazdą również w Cleveland Cavaliers. Co ciekawe to on ma drugą najwyższą średnią punktów (23.0) zdobywanych na mecz w Cavs zaraz po LeBronie. Miał też spoko przezwisko – „Prince of Mid-Air”. Gdyby był biały ta ksywa pasowałaby jeszcze bardziej :) Btw. grał przez dwa sezony pod Georgem Karlem… George Karl trenował jeszcze dinozaury.

    Lubię to: 0
  2. Isiah Thomas w Bostonie? Bez sensu. Ainge niech lepiej wymieni Rondo za pakiet z Houston, najlepiej w postaci Lin+Chandler+pick Pelicans+pick Rockets. Choć wątpię aby Daryl chciał pozbywać się Parsonsa, to i tak ten deal, nawet bez Parsonsa jest lepszy niż propozycja z River City. Albo C’s ściągają kogoś do Rondo, choć wszyscy wiemy, że nie mają najmniejszych argumentów do ściągnięcia Kevina Love lub innego zawodnika z top ligi, albo przebudowują się przez draft. Ta druga opcja wydaję mi się, bardziej realna. Wybierając Smarta zrobili krok w dobrym kierunku, ale jakby mieli teraz zostawić Rondo, ten wybór byłby nieszczęściem.

    Lubię to: 0