Jason Kidd rozmawia z… Bucks

8
Albert Pena / Newspix.pl
Albert Pena / Newspix.pl

Niedziele bywają absurdalne. Nie wiem dlaczego, ale zawsze był to dla mnie dzień oderwany od rzeczywistości. Zazwyczaj to kac, często zbliżająca się wizja poniedziałkowego poranka. Dziś żadne z powyższych. Dziś Jason Kidd.

Doniósł o tym najpierw New York Post i szybko potwierdził Adrian WojnarowskiHear, hear.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułOpt-out Wade’a i Haslema, Bosh ma zrobić to samo. Heat będą mieć wyczyszczone salary cap
Następny artykułAnkieta dla czytelników

8 KOMENTARZE

  1. Ma „Dzieciak” głowę na karku, z Nyets już nic nie osiągnie to wykombinował sobie że pójdzie po niezasłużoną podwyżkę do wujka Mikhaila a kiedy Ten się nie zgodzi to się obrazi i zacznie sobie szukać nowego klubu. I o ile można jakoś zrozumieć „myślenie” Kidd’a to każdy właściciel który Go teraz zatrudni (lub chociaż rozważa zatrudnienie) będzie totalnym idiotą.

    Lubię to: 0
  2. Odnośnie Brooklynu to myślę, że do grona ewentualnych następców Kidda śmiało można włączyć Ettore Messinę. Zna się z właścicielem Prokhorovem (CSKA Moskwa) a ten ceni sobie jego warsztat trenerski. Po ostatnim udanym trenerskim transferze na linii Europa/NBA (Blatt) dużo łatwiej byłoby umieścić doświadczonego (i utytułowanego) Włocha na stołku trenerskim.

    Lubię to: 0
  3. Być może kasa to tylko zasłona dymna, a Kidd wiedząc, że z tej drużyny nie da się już więcej wycisnąć, po prostu chce się w jakiś sposób ewakuować z tonącego okrętu?

    Lubię to: 0