Ankieta dla czytelników

12
Chris Szagola / Newspix.pl
Chris Szagola / Newspix.pl

Za dwa dni rynek wolnych agentów ponownie zostanie otwarty i menadżerowie wszystkich 30 zespołów NBA starać się będą sprawić, by ich drużyna była w nadchodzącym sezonie lepsza niż poprzednio (choć jak dobrze wiemy „lepsza” nie zawsze oznacza „częściej wygrywająca”). My też mamy swoją przerwę między sezonową tutaj na Szóstym Graczu i podobnie jak kluby NBA chcemy być w kolejnym sezonie lepsi.

Szósty Gracz skończy niebawem 2 lata. Wiemy dobrze, że nasze pojawienie się w sieci spowodowało sporo kontrowersji z tego oczywistego powodu, że dostęp do większości treści publikowanych na stronie jest płatny. Porzucenie naszych poprzednich blogów i pójście  w tę stronę było odważnym pomysłem, ale pozwoliło nam – wierzymy – zbudować najlepszy i najbardziej profesjonalny tego typu portal w Polsce. Jednocześnie jednak jesteśmy całkowicie świadomi niedociągnięć i błędów, które wciąż nam się przytrafiają, dlatego staramy się wciąż rozwijać i szukać nowych sposobów, by strona była lepsza.

Wy – czytelnicy – również jesteście niezwykle ważną częścią naszej małej społeczności na Szóstym Graczu i choć nie zawsze możemy odpowiednio szybko reagować na wasze zastrzeżenia i postulaty, to uwierzcie nam, że zawsze bierzemy je pod uwagę. Dzisiaj, po raz pierwszy, pytamy was o nie bezpośrednio (mamy nadzieję, że stanie się to tradycją każdej przerwy między sezonowej).

Poniżej znajdziecie ankietę, w której możecie wypowiedzieć się na temat funkcjonowania strony. Możecie wypowiedzieć się w niej właściwie na wszelkie tematy związane z Szóstym Graczem. Jak szybko zauważycie, wszystkie pytania mają formę otwartą i żadne z nich nie jest obowiązkowe. Nie jesteście więc niczym ograniczeni i możecie odpowiedzieć jedynie na pytania, które są dla was interesujące. Jesteśmy zainteresowani waszymi wszelkimi zażaleniami, narzekaniami, pochwałami i przede wszystkim nowymi pomysłami. Liczymy na szczere i konstruktywne opinie.

Ankieta jest dla nas szansą, by lepiej poznać wasze potrzeby. Dla was natomiast jest to okazja do wypowiedzenia swoich opinii z pewnością, że trafią one pod lupę.

Z góry dziękujemy za poświęcenie odrobiny czasu. Bardzo docenimy waszą pomoc.

Poprzedni artykułJason Kidd rozmawia z… Bucks
Następny artykułWymiana: Hawks oddali Lou Williamsa i Lucasa Nogueirę do Raptors za kontrakt Johna Salmonsa

12 KOMENTARZE

 1. No nie spodziewałem się że dożyję tego momentu, w którym zainteresujecie się na poważnie sugestiami czytelników, propsy :)

  Jak pogrubię, żeby Pan Kwiatkowski zaczął wymawiać lata dwa tysiące któreś poprawnie, to wreszcie stanie się to faktem? Nie no w to nie uwierzę… :)

  Panie Adamie, czytaj Pan tekst przed wysłaniem, z Pana literówek i potworów językowych można napisać dwutomową książkę. Z ostatniego miesiąca

  Aha, dodajcie wreszcie jakąś sensowną historię twórczości użytkowników, chociaż wszystkie komentarze do wglądu. To chyba nie tak dużo

  Lubię to: 0
 2. Ankieta wypełniona.

  Ja ze swojej strony chciałbym rzucić temat pojawienia się forum na szóstym graczu. Pamiętam dobrze jak na śp. e-baskecie takie forum funkcjonowało. Było to miejsce gdzie dyskusja toczyła się na wysokim poziomie, a odpowiednia ilość wątków i różnorodność tematów pozwalała na czynną – merytoryczną – dyskusję z innymi czytelnikami. Tutaj można dyskutować pod artykułami ale one z racji pojawiania się coraz to świeższych odchodzą w zapomnienie i często po zostawieniu tam komentarza już nie wracamy do dyskusji.

  Lubię to: 0
  • „Tutaj można dyskutować pod artykułami ale one z racji pojawiania się coraz to świeższych odchodzą w zapomnienie i często po zostawieniu tam komentarza już nie wracamy do dyskusji.”

   AMEN

   e-basket [*]

   Lubię to: 0
 3. Właśnie forum by się przydało. W gorących okresach typu Draft wolna agentura jest mnóstwo plotek. Żeby być na bierząco trzeba poprostu mieć twittera. Jeżeli 6g ma być kompletny to tego m. in. tutaj brakuje.

  Lubię to: 0
 4. Jak długo będzie wisieć ankieta? W najbliższych dniach nie mam zbyt wiele czasu, a skoro pojawiła się okazja warto byłoby przysiąść na spokojnie i podzielić się sugestiami.

  Lubię to: 0
  • Spokojnie. Ankieta powisi dosyć długo (i będziemy się starać o niej przypominać), także nie ma pośpiechu. Zależy nam na wyczerpujących odpowiedziach, więc zostawiamy dużo czasu na jej wypełnienie.

   Lubię to: 0
 5. Fajnie chłopaki. wysłalem formularz, też troche zdan napisałem.

  Uwag wbrew pozorom nie mam jaoks bardzo dużo, raczej pomysłow.

  Jest fajnie, idzie to do przodu i trzeba zrobic wszystko, zeby szlo to jeszcze dalej i szybciej.

  Forum to niezły pomysł, ale nie wiem, czy jeszcze nie jest odrobinę za wcześnie – moze usprawnienie systemu komentarzy poki co by wystarczyło, bo tak jak ktoś wyzej pisał – za duzo wysilku trzeba włozyc, zeby jakąs dyskusje tam prowadzic.

  moze jakis system powiadomien – ktos skomentował twój wpis, albo ktos odpowiedział/polubił – to na pewno by pomogło – sprawdzcie enba – tam pojawiło sie to po ostatniej aktualizacji i kapitalnie to ułatwia zycie.

  Lubię to: 0
 6. poza tym coś z czym trzeba walczyć to rozłażenie się zainteresowanych po 10 roznych stronach, forach, etc. trzeba robic wszystko, aby zebrac jak najwiecej zainteresowanych w jednym miejscu.

  Lubię to: 0
 7. Przemku, ankieta jest bardzo drobiazgowa nie wróżę jej sukcesu.. Zwłaszcza, że chciałbyś szczegółowych odpowiedzi ;-)

  Inicjatywa spytania czytelników jest słuszna, może zamienić ją w cykliczną, coroczną, albo stały punkt na stronie?

  Ja napiszę w komentarzu, może rozwinę w ankietę! Nie mogę obiecać!

  Po pierwsze, jesteście za dobrzy, jesteście już strasznie dobrzy, mądrzy i dojrzali, niestety kradniecie strasznie dużo mojego czasu.. Dlatego waham się czy znów wykupić dostęp.. Wcale nie dlatego, że jest drogo, bo nie jest, cena jest bardzo dobra, kupuję kilka czasopism, od kilku/kilkunastu lat porównując jakość i ilość rozrywki jaką mi zepewniają Wy jesteście dużo lepsi.. Muszę się ograniczać, bo tego czasu (praca, rodzina, lubię też wyjść na spacer) nie mamy tak dużo, a Wy zalewacie Nas ogromem fajnych tekstów. Trudno mi się ograniczać z czytaniem szóstego gracza, dlatego dopóki sobie tego nie uporządkuję, dostępu nie mogę wykupić.. Bo jesteście zbyt dobrzy, przykro mi ;-) Być może będe kupował tylko na play-offy, wtedy ten okres kiedy kradniecie mój cenny czas w dominującym stopniu jest krótszy ;-)

  I właściwie tutaj widzę dla Was największe pole do popisu, musicie być jeszcze lepsi w tym, żeby szanować Nasz czas i tylko w tym. Wokół tego mam też inne uwagi.

  Krótsze, merytoryczne uwagi
  – z przykrością po pierwsze chciałbym mniej tekstów w stylu P. Adama Szczepańskiego, średnia jakość, nadrabiana ilością, straszne złodziejstwo mojego czasu, lepiej, żeby były krótsze, albo żeby ich było mniej, w sumie można je streścić w krótkiego niusa.. Takich pierdół nie warto rozbuchiwać, bo są średnio ciekawe.. Przykro mi ;-)
  – więcej multimediów, zabieramy Was do samochodu, zabieramy Was żeby pobiegać, chętnie słucham 'Przerwy na żądanie’ ale już czas, żeby na 6-tym graczu powstał co tygodniowy show, regularny, przynajmniej godzinny, bez piłki nożnej, macie dużo do powiedzienia, a ja chętnie posłucham jadać do pracy. Proszę wybierzcie platformę, którą łatwo mogę ściągnąć w np. mp3 i zabrać ze sobą
  – więcej analiz, nie będę wymieniał, bo są to wszystkie teksty (no dobra większość) oprócz wszystkich tekstów Adama (sory), my umiemy czytać po angielsku, jest 21 wiek, do 10 lat jesteśmy w UE, pracujemy i podróżujemy po całym świecie, a szukamy myśli w Waszym pisaniu, pokażcie Nam, że rozumiecie o czym piszecie, że macie pomysł na felieton/analizę/artykuł, że widzicie szczegóły, perełki, a nie bezrozumnie potraficie tłumaczyć niusy..
  – media społecznościowe – fb nie (dwa razy to samo..), twitter tak

  Życzę Wam nieustannie sukcesu, trzymam kciuki, mam nadzieje, że takie inicjatywy jak Wasza to będzie przykład dla innych, żeby brać swój los we własne ręce i robić to co się lubi, tak jak się lubi, przede wszystkim dobrze, bo czuję w wypowiedziach Maćka i w Twoich tekstach, że zależy Wam na jakości!

  Lubię to: 0