Raport: Dan Gilbert chce Wigginsa, GM Cavaliers jest za Parkerem

7
fot. AP Photo
fot. AP Photo

Nawet jeśli LeBron James wydaje się wciąż jedną nogą stać na gruncie Miami Heat jego decyzja o odstąpieniu od kontraktu przed czwartkowym draftem dała sygnał innym drużynom, że można pociągnąć go za rękę i spróbować przeciągnąć na swoją stronę.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułTrochę zrozumienia
Następny artykułJabari Parker: myślę, że będę nr 2 draftu

7 KOMENTARZE

  1. Ty Maćku hejterem kogokolwiek z graczy NBA? Nie kłóci się to trochę z Twoimi wypowiedziami podczas Palm (patrząc przekrojowo)? Musiał Ci Waiters nieźle podpaść..;)

    Lubię to: 0
  2. a czy trade z Magic nie miałby sensu tak zupełnie? Z #4 będzie można jeszcze spokojnie wyciągnąć Embiida/Exuma (raczej tego pierwszego, chociaż draft express twardo trzyma Embiida w top3), z #12 też na pewno jakiś fajny grajek się ostanie + Afflalo ma papiery na granie. I potem ewentualny trade Afflalo/Waitersa – na pewno znajdą się chętni na sprawdzonego solidnego SG albo dalej wielki, niepokorny talent.

    Lubię to: 0